Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai állás közvetítővel?

Amerikai állás közvetítővel?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Szállodai takarítót olvastam pár nappal ez előtt, milyen tapasztalataitok vannak amerikai munka közvetítőiről?


Köszönöm a válaszokat!!



2016. márc. 7. 22:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kedves 10-ed, nekem azok a "megszakitasok" kisse gyanusak. Megiscsak, milyen vizuma van?
2016. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11: Nem tudom, a pontos nevét, de az meg van szabva, hogy hányszor lehet hosszabbítani, utána egy minimum időt az USA-n kívül kell tölteni. De ez szerintem teljesen szokványos dolog.
2016. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
De a legegyszerűbb, ha az általom belinkelt oldalon rámész az "USA-munkavállalás"-ra.
2016. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Köszönöm, mindenféleképpen megnézem az oldalt. Lenne még egy másik oldallal kérdésem, ők is nagyon kecsegtetők. Erről esetleg vélemény vagy info?

[link]

2016. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es, ugy nez ki az temporary workers visa lenne.

Ha jo tapasztalatod van az emlitett ceggel, erdemes masokkal is megosztani, hiszen rengeteg csalo is "dolgozik" azon a teruleten.

2016. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

No, akkor precízen, unokatesónőm erre a munkára ment ki:


[link]

2016. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Tehat ideiglenes, ahogy gondoltam. Az teljesen legalis, ha csak nem merul fel a gyanu hogy veglegesen akar itt maradni. A kerdezonek azt tanacsolom, kerdezze ki a kozvetito cegeket, milyen fajta vizummal mennel.
2016. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Látod, a GMN Hungary cégadatokat, engedélyeket és ilyesmiket ír ki, az a másik cég még a nevét sem árulta el. És igen, H2B vízumra lehet menni, de persze megint nem "vakra" hanem Többéves, releváns szakmai tapasztalat
2016. márc. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18: Unokatesónőmnek speciel nincs pincérnő végzettsége. De korábban dolgozott az Egyesült királyságban pincérnőként, valamint hajón is volt a GMN Hungary által. Ezen dolgok nyilván adtak egy szép referenciát.
2016. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Sziasztok! Beszéltem a www.munkaamerikaban.hu közvetítő céggel telefonon. Egyértelműen megmondták, hogy feketén lehet náluk dolgozni. Turistaként mennek ki ugye, azzal max 90 napig lehetsz kint legálisan, utána ha akarsz maradsz kinnt feketén. Vagy megint hazajössz és kimész. Azt mondta ha nincs középfokú nyelvtudásom még, akkor a vízumot úgy sem adják meg, plusz amúgy is nagyon nehéz megszerezni. Nem kertelt semmit a nő a telefonban, nagyon korrektnek tűnt. Mondta, hogy ha így vállalom akkor bármikor mehetek, folyamatosan vannak kiutazók. A 3 hónapot lehet megkockáztatnám, hátha jobban eltudnám mélyíteni az angol tudásom. Na így erről mit gondoltok?
2016. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!