Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet át verés munka New...

Évaevieva kérdése:

Lehet át verés munka New York-ban?

Figyelt kérdés
Tegnap este külföldi munkák után kutakodtam és rá mentem egy olyan weboldalra ahol New Yor-ki és más amerikai városokban vannak munkák közvetítő által akár nyelv tudás nélkül is takarító , bejáró nő stb tegnap ki töltöttem egy kérdő ívet amit email-be kellet küldenem ma reggel már hívtak is előre kellene ki fizetni 300 ezer ft -ot fejenként ebbe szállás , repülőjegy is benne van ők intézik a be lépési engedélyt is. Voltam már külföldön igaz Amerikában még nem volt egy ismerősöm aki hasonlóképp ment ki de elég bizalmatlan vagyok még sosem volt dolgom ilyesmivel és nekem picit túl szépnek látszik hogy gaz legyen . Ezért kérdeznék itt hogy esetleg valakinek van e valami tapasztalata ? A weboldal neve newyorkimunka.hu

#munka #külföld #new york . észak-amerika
2016. febr. 8. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Csapda , de azért ezt kérdezd meg a Facebook Feketelista Álláskeresőknek oldalon is a nyomatékosság okán .
2016. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ott is utána nézek
2016. febr. 8. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy talalnak neked munkat, de az kizarolag illegalis munka lesz. Nyelvtudas nelkuli takaritoi munkara nem kapsz vizumot, arra megvan eleg delamerikai.

Tehat csapda, abbol a szempontbol, hogy illegalis leszel es barmikor kitilthatnak orszagbol. Ha biztos akarsz lenni a dologban, erdeklodj a "kozvetitonel" hogyan fognak elintezni a vizum kerdest. Mert legalisan csak munkavallaloi vizummal tudsz dolgozni.

2016. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam kérdezni de a lényeges válaszok elől ki tért az illető. Azt mondta interjú itt Magyarországon lenne és egy másik közvetítő várna rám kint . Én attól félek hogy a 300 ezer ft-al át vernének vagy kint New York-ban lenne nagy problémám. halottam már olyanról aki így ment ki nekem is van egy ilyen ismerősöm azét reménykedtem a dologban bár tudom hogy ez nagyon nehéz dolog
2016. febr. 8. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Soha ne menj olyan munkára, amikor előre kell fizetned bármiért is.
2016. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
ne fizess előre! átverés ez, van ott elég bejárónő, takarító
2016. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kerdezo, ha az illeto nem hajlando vilagos valaszt adni kerdesedre, az valamit jelent, ugye? En nem allitom, hogy nem tud neked munkat szerezni, de az csakis illegalis munka lenne, egy takaritoi munkara nem adnak vizumot. Szalloda es motel lancok szerzodesben dolgoznak, leginkabb indiaiak vezetik, akik lehetoleg legolcsobb munkaerot keresnek, rendszerint illegalis munkasokat. Valoszinu, hogy a kozvetito ilyenekkel all kapcsolatban. Es ha elore keri a penzt, az meg rosszabb. Nem megbizhato. Es milyen is az a "belepesi engedely" amit inteznek: ESTA?
2016. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tudom most írtam egy email-t neki amiben épp ezt a kérdést teszem fel neki illetve hogy be jelentett-e a munka
2016. febr. 8. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Probald meg szinten gyakorolni az ige es az igekoto helyes hasznalatat.
2016. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Imádom az ilyen hozzászólást...... Nem tudom hogy jön ez az én kérdésemhez ?
2016. febr. 10. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!