Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik állam lenne a megfelelő...

Melyik állam lenne a megfelelő ezek feltételek alapján?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha majd kimennék. Igen, tudom, hogy zöldkártya kell meg minden. Nem kell azzal jönni, hogy úgyse fog sikerülni blablabla... :) Szóval HA kimennék, akkor bizonyos feltételeim lennének az államokkal szemben.

-jó közbiztonság

-ne legyen sivatag (Közép-Amerika kilőve)

-lehetőleg legyen víz a közelben (folyó vagy hasonló)

-kertvárosi rész

-természeti csapásoktól -amennyire lehet- mentes hely


Nagyjából Ennyi lenne. Köszönöm a normális válaszokat és, hogy elolvastad. :)



2015. nov. 15. 20:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam és teljesen igazatok van. Nem vagyok az az ember aki olyan sokat tesz a nem szeretett dolgokért. De amit szeretnék elérni abban kitartó vagyok. Hogy honnan tudom? Zenélek és sok kudarc ért már de valamiért nem adtam fel. Nem tudom, miért, de nem adtam fel. Ez a kiköltözés téma sem "2 perce érdekel". :) Elhihetitek, utána olvastam dolgoknak, hogy mi kell a kijutáshoz. Szóval némelyikőtök akármennyire is leszólt, de igaz dologra hívta fel a figyelmemet. Köszi :)
2015. nov. 16. 18:19
 12/13 anonim ***** válasza:

ne legyen sivatag? uristen melyik allamban van sivatag, marmint az Egyesult Allamokon belul, ahova te nem akarsz koltozni? :DDD


De nemcsak kotozkodok, nezd segitek is:

gondolom megy az angol, mert anelkul semmi ertelme az USArol abrandozni


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez kevés információ. Vagy negyven állam megfelel a feltételnek...
2015. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!