Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik állam lenne a megfelelő...

Melyik állam lenne a megfelelő ezek feltételek alapján?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha majd kimennék. Igen, tudom, hogy zöldkártya kell meg minden. Nem kell azzal jönni, hogy úgyse fog sikerülni blablabla... :) Szóval HA kimennék, akkor bizonyos feltételeim lennének az államokkal szemben.

-jó közbiztonság

-ne legyen sivatag (Közép-Amerika kilőve)

-lehetőleg legyen víz a közelben (folyó vagy hasonló)

-kertvárosi rész

-természeti csapásoktól -amennyire lehet- mentes hely


Nagyjából Ennyi lenne. Köszönöm a normális válaszokat és, hogy elolvastad. :)



2015. nov. 15. 20:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Oppá elírtam a fő kérdést... *ezen feltételek alapján
2015. nov. 15. 20:50
 2/13 anonim ***** válasza:
4%

Teljesen felesleges ez a kérdés.

Először is nem az a fontos, hogy hol jó a közbiztonság, hanem, hogy milyen engedélyekkel, esélyekkel tudsz kimenni.

Hiába ír valaki egy amerikai várost, ha esélyed sincs kijutni.

Azért ezt fel kéne fogni...

2015. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Washington allam, esetleg Oregon.
2015. nov. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: Mondtam, hogy ilyen jellegű választ nem kérnék, ha lehet.

Kettő: Köszönöm :)

2015. nov. 16. 05:59
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi meg ilyen jellegű kérdéseket nem kérünk,mert az egésznek tényleg semmi értelme....ugyanúgy mint a többi "mi lenne ha" kérdésnek!!
2015. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
2-es és 5-ös: tudjátok, kétféle ember van... aki valóra tudja váltani az álmait, meg aki ül a seggén és ismételgeti, hogy á, úgyse sikerül... nem 100%, hogy a kérdezőnek sikerül, de aki meg se próbálja, azok 100%-ának nem fog.
2015. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 08:31

Igen, ebben igazad van. Két féle ember létezik.

Az aki megvalósítja az álmát sem úgy kezdi, hogy hol van víz, folyó vagy hol nincs földrengés???

Tudod nem innen kéne kezdeni, és a kérdező ha erre vár választ akkor bizony ő éppen az a típusú ember akinek úgy sem fog sikerülni. Miért? Mert a legelejétől kell kezdeni. Vagyis.

1- Járjon utána, hogy mik azok a törvények, szabályok amivel van esély kijutni.

2- Mit kell tanulnia, hogy tudjon érvényesülni

3- nyelvtudását tökéletesíteni. (na és itt jön mindig az a bugyuta szöveg, hogy én jól beszélek angolul mert 3-4 éve tanulom a suliban. Nagyon sok embert ismerek akik így jöttek ki, és hetekig-hónapokig köpni--nyelni nem tudtak, mert egy szót sem értettek)

4. A pontrendszer alapján minek tudok megfelelni.


Ha ezeken túl van, akkor jöhetnek a most megírt felesleges kérdései. De ennek sincs sok értelme, mert az ember oda megy ahol munkát kap, és ha már dolgozik X ideje, akkor kint sjaát maga jár utána a további lehetőségeknek.

Nos lehet vannak akik valamiért nem mernek őszinték lenni, és írnak valami várost amiről fogalmuk sincs milyen a valódi élet ott..Én őszinte vagyok, mert szerintem a félrevezetésnek, hazugságnak nincs értelme.

Ha meg nem tetszik a kérdezőnek, hogy mások megmondják azt, hogy buta ember buta kérdése, akkor ne tegyen fel ilyen kérdéseket..AKi ennyi kudarcot nem tud elviselni, hogy megmondják mivel kéne kezdeni, az ne akarjon külföldre menni..Csak megjegyzem: Külföldön élek, végig jártam, tudom mivel jár az egész, és nem az az első, hogy van sivatag vagy nincs, kertváros vagy sem...

üdv

2015. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod 6-os igazából rosszul írtad,mert 3 féle ember létezik!!

"tudjátok, kétféle ember van... aki valóra tudja váltani az álmait, meg aki ül a seggén és ismételgeti, hogy á, úgyse sikerül"...te az első kettőt leírtad!

Meg van a harmadik(amibe a kérdező is tartozik)az "úgy teszek mint ha" emberek!!mert úgy teszek mint ha érdekelne valami,meg mint ha tenni is akarnék érte,de igazából leszarom,sosem érdekelt komolyan 2 percnél tovább,meg intézze már el más helyettem,meg kérdezem itt a vakot róla stb stb.....ha valaki tényleg menni akar külföldre az nem itt agyakorin fog érdeklődni(vagy érdeklődik,miután már elolvasott szinte mindent a témában,és még esetleg van valami értelmes kérdése)főleg nem ilyen dolgok után hogy hol nincs sivatag.....

2015. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen államokat keresel, akkor a préri államok és az atlanti-óceán közötti államok jöhetnek szóba.

Van néhány ezek között, többségében van folyó is, és mivel nem a préri államokban van, ezért a tornádó-folyósóból kiesik, így nem kell tartanod, hogy tavasztól nyár végéig, egyszer csak felkapja a favázas(könnyűszerkezetű) házad a szél, és a tartózkodási helyét pár km-rel arrébb módosítja.

2015. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért kicsit jobban konkretizálhattad volna célirányt kérdező:

Pl. mihez képest kertváros? New York kertvárosa mondjuk vagy mondjuk Hardfordé nagyságrendileg?

2015. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!