Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki szeretnék jutni Amerikába....

Ki szeretnék jutni Amerikába. MIT KÉNE EHHEZ TENNI?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
felszállni egy repülőre
2015. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Utlevelet szerezni, ESTAt kervenyezeni, szallast foglalni, jegyet megvenni. Ha esetleg allando tartozkodasra gondoltal, elolvasni millio hasonlo itt feltett kerdest, megnezni US kovetseg weboldalat, vagy berakni GOOGLEba: "how to emigrate to the United States".
2015. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Melyik országba szeretnél kijutni? Ugyanis Amerika egy kontinens;)
2015. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az államokba :D
2015. aug. 1. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha csak nyaralni akarsz akkor útlevél, ESTA, repjegy oda-vissza, pénz és szállás, meg nem árt ha tudsz angolul. Ha gyanusan nézel ki akkor ugyis érdeklődni fognak hogy miért mész, mit akarsz, meddig, hol, vannak e ismerősök, rokonok, dolgozni akarsz e, szóval kismillió kérdést feltesznek, de ez emberfüggő, lehet simán átjutsz vagy lehet nem.

Ha kint is akarsz maradni és dolgozni, az már keményebb dió. Ha lány vagy akkor valakihez menj férjhez, ha fiú akkor nősülj meg, megfelelő pénzösszegért találsz hozzá feleséget/férjet és szállásod is lesz egy ideig aztán lehet hogy el se váltok (én így jártam, nem váltunk el mert egymásba szerettünk), házasság útján már kint maradhatsz és dolgozhatsz is.

2015. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Am vízumot azért lehet kapni mert munkát szerzek ott?

Nem nagyon értek hozzá :(

2015. aug. 2. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ugy akarsz vizumot kerni hogy dolgozni akarsz kimenni, a konzulatuson elhajtanak a vizuminterjurol
2015. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiveve ha orvoskent kevenyezed
2015. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg orvoskent se egyszeru, nagyon hosszu es komplikalt a folyamat, arrol nem beszelve hogy anyanyelvi szinten kell beszelned angolul, honositani kell a diplomat, lerakni a helybeli vizsgakat, ajanlo leveleket kell felmutatni lehetoleg amerikai intezmyenektol, es persze konkret munkaajanlattal rendelkezni. Meg akkor is egy kicsit nagyobb az esely, ha kiemelkedo szakorvos vagy, nem egyszeru belgyogyasz.
2015. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha egyetem segitsegevel josz ki akkor egyszerubb, mert az egyetem a fogado egyetemmel felveszi a kapcsolatot es egyutt intezik a dolgokat. A fogado egyetemhez tartozik klinika, legalabbis itt Bostonban igen, de ahogy tudom mashol is van. A nyelvtudas az kell, anelkul nem tudsz ervenyesulni es kijutni se mert nincs miert kijonni ha nem tudsz angolul.
2015. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!