Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerül Amerikába...

Mennyibe kerül Amerikába telefonálni?

Figyelt kérdés

Miamiba lakik a rokonom és őt szeretném felhivni.

Én 20-as vagyok, ő 30-as.

mennyi a percdíj?


2015. júl. 1. 20:36
 1/3 szabina555 ***** válasza:
kb. 700Ft/perc, a kinti ismerősödnek pedig kb.150-200 Ft/perc a fogadás. inkább skypeoljatok.
2015. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Ha Miamiban lakik akkor miert van 30as telefonja? Aki turistaskodik azt megertem, hogy hozza magaval az otthoni telefont es hasznalja, de aki itt lakik az nem fog fenntartani egy magyar mobilt feleslegesen, raadasul iszonyu draga.


Amugy szolgaltatodtol es dijcsomagtol fugg, hogy mennyi az USAt hivni. De ha te tenyleg a rokonod 30as mobiljat fogod hivni akkor az neked belfoldi hivas lesz (ugyanannyi percdijjal, mintha a masik falubanlevo haverodat hivnad), a rokonnak meg oruletes roaming dijakat fog szamolni.

2015. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
probalj meg Skype-olni, vagy kerd meg hogy a Bizon kartyaval hivjon vissza (3 cent percenket)
2015. júl. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!