Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban mennyi esélye van...

New Yorkban mennyi esélye van annak, hogy kirabolnak?

Figyelt kérdés
Fegyveres rablás utcán? Rablótámadásba csöppenés nyilvános helyen?
2015. júl. 15. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

50% esély mindig megvan rá. Vagy kirabolnak vagy nem.

De ez szinte minden városra értendő.

2015. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy a kérdésedet elnézem, kb 80% esélyt adnék rá.
2015. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Tul sok filmet neztel. Persze vannak veszelyes helyek, ahova a helybeliek se mennek szivesen, azokat kell kerulni. Az minden nagy varosban van, Europaban is. En evek ota elek New Yorkban, egyetlen problemam se volt eddig.
2015. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Túl sokat tévézel. New York a méretéhez képest biztonságos város. Nappal a város bármely részén nyugodtan közlekedhetsz. Éjszaka, illetve sötétedés után kell megnézni hova mész, de az is csak néhány környék.
2015. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jövő nyáron tervezek majd menni kb. egy hétre, van rá esély, hogy végül egyedül fogok. Most értitek, én azt nem tudhatom, hogy a valóság milyen viszonyban van a filmekben bemutatott dolgokkal. Ismerősöm sincs, aki ott élne, hogy őt kérdezzem. Esetleg valahol van lista azokról a helyekről, amelyeket kerülni érdemes sötétedés után, vagy egy olyan, hogy melyik városrészben nem ajánlott megszállni?
2015. júl. 15. 16:27
 6/9 szabina555 ***** válasza:
100%
Harlemet, Bronxot éjszaka kerüld mindenképp, nappal még nem gázos. Manhattan okés, és Brooklyn is, de ott is kerülendő egy-két rész. és Queens-el ugyanez a helyzet. ha találsz egy szállást, ami gyanúsan olcsó, akkor inkább kerüld, mert lehet a környék miatt olyan.
2015. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: Ha van rá mód, Brooklynban vagy Manhattanben akarok megszállni. Valahol megtalálható leírva, hogy melyek azok a cinkes részek?

Kérdés, mi számít gyanúsan olcsónak? Manhattanben hét éjszaka 300 euróért? :)

2015. júl. 15. 19:19
 8/9 szabina555 ***** válasza:

nemtudom, google-ben keress rá angolul, sok találatot adott ki most nekem, nem nézegettem.

alapvetően Manhattan nem veszélyes szerintem, arra figyelj, hogy ne zsebeljenek ki, stb.

mikor én először voltam, akkor pont történt fényes nappal egy fegyveres gyilkosság az Empire State Buildingnél, tehát igen népszerű környéken. azonban ott is bosszúállás történt, szerintem a random gyilkolászás igen ritka. én azokután sem éreztem magam veszélyben.

azt mondanám Manhattan-ben napi 50 dollár min. a szállás, de ezek hostel árak. hotelek kb.150-200 dollár.

2015. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom valamennyire értesz angolul. Javaslom gugliba mondjuk azt, hogy "is new york safe". Egy hasznosnak tűnő találat, de sok van még:

[link]

2015. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!