Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi California legtisztább és...

Mi California legtisztább és legbiztonságosabb városa?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
beverly hills
2014. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsagilag Saratoga (FBI buncselekmenyek statisztikaja stb), levegotisztasagilag pedig Redding.

De egy kis gugli kereses neked is megmutatta volna. Amugy nagyon sok varos van CA-ban, ami biztonsagos, de ez nagyon szubjektiv, hogy neked mit jelent a biztonsag. Los Angeles-en belul is vannak nagyon tiszta reszek es nagyon zuros, retkes reszek.

Ahol en lakom pl. nagyon biztonsagos. Barmikor hajlando vagyok egyedul (no letemre) setalni az utcan, de pl. pont tegnap elott ket autot is feltortek a garazsban, mert a tulajok kabeleket, telefon toltoket, gps meg meg ki tudja mit hagytak szem elott. Tok jo, karacsonykor viszed le a sok csomagolopapirt a kukaba es a rendor srac ott ecseteli a kocsikat ujjlenyomatokat keresve.

De a 8 ev alatt, amiota itt lakom, meg egyszer sem volt, hgoy ejjel feltem volna egyedul maszkalni, pedig tobbszor is elofordult. Tehat a szemelyt nem kell felteni, de a tulajdont igen. Nekem is feltortek a kocsimat egy ejjel es el akartak lopni (kiteptek az inditas gatlot is) de a titkos kapcsolo miatt nem indult, es ettol fuggetlenul meg mindig nagyon biztonsagosnak erzem a varost. (Amugy az akkori autom az Autoklub leglopottabb kocsik listajan az 3. helyen szerepelt, ugyh meg csak meg sem lepodtem).

2014. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom (:
2014. dec. 30. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es, nem írtad, hogy melyik városban laksz. Vagy LA-re vonatkozik?
2015. jan. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok es Santa Monican lakom.
2015. jan. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!