Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb Város az USA-ban?

Figyelt kérdés
Léci csak az irjon aki élt/él az USA-ban!!!jah és jó szándékból írjatok!!! amúgy csak nyaralni szeretnénk menni nem letelepedni.....
2012. febr. 24. 23:30
 1/5 anonim válasza:
95%

én többször is voltam NYC-ben, CLE-ben és Bostonban, és amit akkor ismerőseimtől hallottam az kb az volt, hogy NYC hihetetlen változáson ment át az utobbi 15-20 évben, és mára az USA legbiztonságosabb városai között szerepel.


Dehát vannak erre egész jó hivatalos statisztikák, keress rá... pl. a FORBES cikkében:


[link]


New Yorkot ki ne hagyd, ha nyaralni mész az USA-ba! Nekem leesett az állam, amikor először megláttam Manhattant a repülőgép ablakából!! ;)

2012. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%
A városok ott nem biztonságosak,mert évente az országban 3200 gyilkosság van.Jobb hogyha tanyán nyaralsz.
2012. febr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Az erdekes az, hogy a 10es listan 4 varos Californiaban talalhato. Talan a jolet es a sok napsutes meg a tengerpart visszatartja a rosszfiukat? A listabol barmelyik varost valaszthatod, jol fogod magad erezni :)
2012. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké Köszönöm a válaszokat azt elfelejtettem írni hogy lehetőleg Florida államba legyen...
2012. febr. 25. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!