Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Csomagot, nagy meretut szeretn...

Csomagot, nagy meretut szeretnek kuldeni Amerikabol, Dakotabol, Budapestre. Tud-e nekem valaki ajanlani csomagkuldo szolgaltatot a postan es UPS-on kivul? (DHL) sem johet szamitasba.

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Készülj fel rá, hogy sok csomag rejtélyes módon eltűnik, ahogy magyar területre érkezik... :-P

(Ezért is már a legtöbb USA-cég nem postáz Mo-ra.)

2010. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
FedEx amilyen drága annál jobb
2010. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha surgos es fontos, a Fedexben es DHLben megbizhatsz. En szemely szerint a UPSt nem ajanlom, mert mar volt veluk rossz tapasztalatom. Vagy kuldd el USPS express maillel es az olcsobb. Az is nagyon gyors es adnak hozza tracking numbert, szoval a csomagod biztositva van. Nem tudom, hogy milyen sulyu es meretu csomagrol van szo, de a csomagkuldovel nagyon draga USAbol Mora kuldeni. USPS priority mail vagy express mail is jo sztem. Menj el a postara es kerdezd meg hogy mennyi lenne. En most adtam fel egyet es nem volt olyan draga. USAn belul 1 nap alatt oda er, kulfoldre kb. 3 vagy 4 munkanap.
2010. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia még egy kis segítseg, ha ruházati cikket küldesz, szedd le a cimkét, mert különben megvámolják a cuccot, hogyha vadiúj. Ha nincs rajta cimke, nem tudják bebizonyítani,h ogy új, úgyhogy nem lesz rajta vám. Pénzt ne rakj bele, mert kilopják én nagy lúzer voltam, mert ezeket a saját káromon tanultam meg....ehhh....

Te ne ess ebbe a hibába. :)

2010. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!