Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki szeretném vinni a laptopoma...

Ki szeretném vinni a laptopomat New Yorkba. Mi kell hozzá? Átalakító? Hogyan tudok onnan netezni? (skype, meg a többi. ) Hol tudok átalakítót venni, és mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, átalakító kell hozzá, amit ált. barkácsboltokban vagy nagyobb áruházakban árulnak. Pl. Obiban is lehet venni. Nem tudom pontosan az árát (külföldön vettem az enyémet), de kb. 200 Ft-nál nem több. Filléres kis áru. Azt csak ráteszed az eredeti dugódra és az újat fogod NY-ban bedugni. Akkor ha van net, simán működik.
2010. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors,és segítőkész válaszod!!!

További szép napot!

2010. jan. 28. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:

nos, nem.


nem filléres árú, mert nem 230V-os hálózat van, hanem 110V-os.


meg kell nézni, hogy a laptop tápegysége mit szól hozzá. van amelyik magától kezeli, van amelyiken át kell billenteni egy kapcsolót és van amelyik nem bírkózik meg vele.


az első kettőhöz csak a filléres átalakító kell, az utóbbihoz vagy olyat kell venni, ami transzformál is (ez nem kétfillér és eddig boltban még csak az ellenkező irányút láttam), vagy amerikai hálózatra való tápegységet kell venni. ez sem kétfillér.


a netezést majd odakint meglátod, attól függ, hogy hova mész. nagyobb városok tele vannak ingyenes hotspottokkal.

2010. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szerintem minden laptop képes átállni, bár ezt nem tudom biztosra, mert nem próbáltam minden modellt ugye. Én az USA-ban élek, kihoztam a magyar laptopomat, mindenkinek, akit ismerek, működik a laptopja az átalakítóval. Soha nem volt ebből gond. Nézd meg a tápot kérdező, de szerintem nem kellene, hogy ebből akármilyen probléma legyen, csak meg kell venned az átalakítót.
2010. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van transzformátorunk is más termékekhez. Ezek ált. kisebb, jelentéktelenebb árucikkek, nem laptop. Szóval nem hinném, hogy transzformátor kellene hozzá!
2010. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a második vagyok.


nézd meg a tápot, hogy mi van ráírva, mert a kedves és segítőkész "szerintem... nem tudom biztosra" és "nem hinném" válaszolók nem fognak neked új tápot, esetlegesen laptopot venni, ha valami balul sül el...


(mondjuk mivel alacsonyabb a feszültség, a legvalószínűbb a nem működik állapot, de sose lehet tudni...)

2010. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A laptopom ACER 19 V 3,42 A

Vagyis,ha a párom hazajön,elolvassa a válaszokat,és segít,hogy mit kérdezzek.

A Vaterán láttunk ilyen átalakítókat 300-600 Ft-ért,de azok mind ellenkező csatlakozójuak voltak.

Nem akarok hülyeségeket írni,délután visszajövök kérdezősködni Hozzátok. Köszike a segítséget!!!!!!!

2010. jan. 29. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elozo valaszolok egyike vagyok, aki az USAbol ir. Szerintem meg epp a masodik valaszolonak nem kellene ebbe beleszolnia, mert gondolom, hogy o nem is tudja gyakorlatban, hogy ez hogy mukodik. Tessek, akkor nezd meg a tapot (en nem biztattam ra, hogy ne tegye, csak azt mondtam, hogy szerintem mukodni fog), aztan ugyis az lesz, hogy at lehet alakitani. De ne hidd el nekem, csupan 3 laptopom van atalakiton...gondolom, hogy neked egy sem. Egy laptopnal nem lehet ilyenbol problema. Nem hajszarito vagy vasalo szintu termekekrol beszelunk. Szerintem Europaban vedd meg az atalakitot kerdezo, mert itt meg sosem lattam europairol amerikaira alakitot. Boltban erdeklodj. Obiban vettem az enyemet. Megneztetek mar??
2010. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

odakint mi 20 dollárért vettünk átalakítót, 6 éves laptop tápja is tudja a 110~ voltot, sima ügy.

azért volt drága mert manhattanban vettük, itthon biztos olcsóbb

2010. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!