Mennyivel másabb, akár egyszerűbb vagy éppen nehezebb kijutni Kanadába, mint az egyesült államokba? Lent folytatom.
Figyelt kérdés
Minden álmom az, hogy ha másképp nem is, de azt a 3 hónapot kint tölthessem LAben amit vízum nélkül enged az usa. Viszont annyi "rémtörténetet" hallottam már, hogy megvolt minden vízum szállás stb és még így is visszafordítják az embert a határon. Ahogy ismerem magam 1, 99%-ban biztos h pont engem fordítanak vissza 2, ha ez megtörténne beleroppanna a szívem. Ezért jutott az a fura ötlet az eszembe, hogy mi lenne, ha kimennék Kanadába és onnan illegálisan átlépném valahol a határt az Usába. Persze nem ilyen "egyszerű" a tervem, de ehhez előbb tudnom kéne Kanadáról dolgokat, hogy pl egyszerűbb bejutni, vagy ott is mennek ilyen visszafordítások? Avagy ha ez aterv befuccsol, akkor a B kérdésem az lenne, hogy mi mindent kövessek el annak érdekében, hogy semmiképp se fordítsanak vissza az usa határánál? Mire számítsak?(kérdések) Mire készüljek?(szállás,pénz,stb) Előre is köszönöm!2013. aug. 20. 17:29
11/15 A kérdező kommentje:
Utána néztem és pont ahogy mondtam.. Max 30 napos tartózkodás lehetséges.. Most foglaljak le 3x30napra 3 szállást és fizessek érte milliókat? Nincs más megoldás? Pl arra gondolok, hogy bemutatom a 30 napra szóló foglalásom a határom, de (ha sikerül) nem hotelben fogok lakni hanem a rent.comos lakásban
2013. aug. 21. 19:43
12/15 A kérdező kommentje:
Jobban utánanézve árat is tudok mondani.. 25 nap 121000ft a hotelben, 112000ft(vagy még olcsóbb) 30nap az apartmanban
2013. aug. 21. 19:47
13/15 anonim válasza:
de apartmant, lakást, stb nem tudsz bérelni turistaként! lakásbérlés amerikai munkahelyhez, referenciákhoz van kötve!mindenképp szálloda és hostel marad. ha 3 havi szállásra nincs pénzed, akkor menj kevesebb időre.
14/15 anonim válasza:
> de apartmant, lakást, stb nem tudsz bérelni turistaként! lakásbérlés amerikai munkahelyhez, referenciákhoz van kötve!
Na ne hülyéskedj! Én 2006-ban miután leadtam a kanadai kivándorlóvízumkérelmemet, összecsomagoltam és elkezdtem utazni. Béreltem Berkeley-ben is, New York-ban (Queens) is lakást simán Craigslistről. Most meg már van AirBnB. Mi az hogy nem lehet?? Mindent lehet, csak előre ki kell fizetni.
15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó megmentettél!
2013. szept. 4. 20:43
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!