Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban hol élnek a gazdagok?

New Yorkban hol élnek a gazdagok?

Figyelt kérdés
Erre most valahogy kiváncsi lettem.

2013. júl. 25. 09:40
 1/6 anonim válasza:
Manhattan
2013. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

740 Park Ave


El nem tudod kepzelni, hogy ezeknek az embereknek mennyi penzuk van (en sem). Ezek nem milliomosok, hanem billiardosok, dollarban! Kirant 30millio dollart, hogy megvegye az egyik lakast ebben az epuletben, ugy, mint mikor te a zsebkendovel veletlen kirantod az aprot a zsebedbol es eszre sem veszed....

2013. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
upper east side
2013. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ezeken jót nevettem. Fogalmatok sincs New Yorkról.

Harlem is Manhattanban van vagy pl. Avenue C. Gazdagok mi?

Upper East Side? Ja. Föleg a 2nd Avenue.

Csak menu végig mondjuk a Park Avenue és 5th Avenue között. Érzed a különbséget? Hát ez az Mókuskák. Jó dolog álmodozni.

2013. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Manhattan olyan fogalom, mint nálunk a Rózsadomb, ott sem csak gazdagok laknak. Manhattan azért elég nagy ahhoz, hogy csak milliárdosok laknának ott.
2013. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

New Yorkban a gazdagok Hamptons-ban laknak. Itt hatalmas villakban, kastelyokban lakik a legtobbjuk. Szinte mindegyik epulethez hozza tartozik egy sajat park vagy

Hamptons utan a Cityben tenyleg a Park Ave es a 5th Ave jon.

A Park Ave-n voltam olyan 4 emeletes hazban, amit 12 millio dollarert vettek meg. Ez nagyjabol 2500 000 000 forint, azaz 2 es fel milliard! Kinezetre az ottani kornyekhez viszonyitva nem tunt ki.

2013. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!