Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol érdemes vásárolni New...

Hol érdemes vásárolni New Yorkban?

Figyelt kérdés
Ruhát, vagy emlékeket.
2013. máj. 1. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
macy's ben ruhát, kacatokat a polcra pedig bármelyik sarkon.
2013. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ruhakat:

Ross dress for less

T.J.Maxx

Forever 21

Old Navy


Ha minel kevesebbet akarsz kolteni, akkor a Macy's-t keruld el! Persze vannak learazasok/kedvezmenyek, de ha szukos az idod, akkor a fenti boltokat erdemes inkabb megnezni.

2013. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ruhákat:

Century 21, Aéropostale, Forever 21, American Eagle, Hollister, A&F, Levi's, Converse

Ajándéktárgyakat pedig, ha kb elsétálsz az Empire State Buildinghez, arra felé sokkal olcsóbban meg lehet venni, mint mondjuk a Times Sq. környékén. Illetve még a Central park-Apple store felé láttam utcai árusokat, és tök jó retro képeket lehetett venni. Esetleg még ott van China town, ott is szét lehet nézni suvenirek terén.

2013. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet h a kerdezo nem turkalora gondolt....a dress for less pedig az.
2013. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 12:53 hol elsz, melyik allamban? mert en Californiaban, es az itteni Ross nem turkalo!

Vadi uj, tiszta ruhakat arulnak. Elofordul, hogy vmelyik darab koszos, mert leejtettek, vagy sokan probaltak fel, de azt nem kell megvenni.


Raadasul a Ross designer cuccokat (is) arul, olyanokat, amik mar esetleg kifutottak. Nekem 2 felsom is van olyan, amit nezegettem a Macy's-ben de tul draga volt es kb. fel ev 8 honap utan megvettem a Ross-ban fele annyiert!


Amugy NYban nincs Ross, szoval kerdezo inkabb masikat valassz a listabol.

2013. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a las vegasi stripen talalhato ross dress for less turkalo! Ez tuti biztos
2013. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltam ott is, nem turkalo az sem!


A turkalo olyan hely, ahol masok altal megunt, levetett, adomanyozott, egyszoval hasznalt ruhakat arulnak.

Lehet, hogy a vegasi uzlet tele van gagyi cuccokkal, de azok sem hasznaltak. Turkalo a Goodwill, Salvation Army, stb. thrift uzletek. A Ross nem az...

2013. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
agyonhasznalt gagyi farmerek es ingek voltak. Cimke es minden nelkul. Nekem is van szemem mar boccs.
2013. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Makoscsiga ***** válasza:
Hehe, én midnen cuccomat a targetben vettem. :-D A Macy's-be egyszer mentem be, tisztára el vannak szálva az árak. Nem tudom, hogy milyen cuccokra gondoltak, akik szerint érdemes Amerikában ruhákat vásárolni...
2013. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
New Yorkba és San Franciscoba is megyek, szeretnék pár jó cuccot venni, ha megfizethető áron találom meg. Nyilván használtat nem vennék.
2013. máj. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!