Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA engedély korábbi elutasít...

ESTA engedély korábbi elutasítással?

Figyelt kérdés

Az USA-ba akarok menni nyaralni. Valamikor 17-18 éve elutasítottak (akkor voltam 20 éves), hogy nem látják a biztosítékot, hogy hazajövök. A baj az, hogy nem emlékszem pontosan mikor volt. Azóta már más útlevelem is van és nem is emlékszem, hogy pecsételtek-e vagy mi volt csak tudom, hogy a követségen (Amszterdamban volt) elutasítottak. Mit írjak erre a kérdésre, hogy volt-e már elutasításom, igen vagy nem? Nem lehet, hogy ennyi idő után már nem érdekes? Bár az amcsikat elnézve évtizedekig elraktározzák az adatokat.

Most eszem ágában sincs kint maradni, itt van a családom, ráadásul jól is keresek.


2013. júl. 20. 16:48
 1/1 anonim válasza:
legy oszinte. ugy is tudjak es nehogy pont azert ne kapd meg. meg kapod szerintem. ha meg el utasitjak a kerelmed kuld ujra meg ujra amig megadjak. sokan ezt csinaltak az estaval aki elore nem kapta meg es meg adtak 4-5 alkalomra vagy mar akar a 2ra. igaz minden kerelem 14 dollar mintha de az nem sok penz azert amit cserebe kapsz :)
2013. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!