Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha foglaltam repülőjegyet de...

Ha foglaltam repülőjegyet de helyet nem engedett foglalni hozzá akkor hogy lesz helyem?

Figyelt kérdés
Pelikan.hu-n foglaltam

2013. máj. 12. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha online checkin, akkor indulás előtt két héttel előre csinálhatod meg és légitársaságtól függően teljesen szabadon/díjért/abszolút nem választhatsz ülőhelyet, ha a reptéren automatánál checkinelsz, akkor ugyanez, pultnál meg az ügyintéző kedvén múlik, hogy hova rak.
2013. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de a többi gépen engedte itt meg nem, pedig ugyanaz a légitársaság
2013. máj. 12. 11:48
 3/11 anonim ***** válasza:
long haul jaraton engedi a helyfoglalast elotte, short haul nal nem mindig.
2013. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
long haul járaton sem mindig, sőt sok légitársagánál csak 24 órával az indulás előtt tudsz helyet foglalni és becsekkolni online.
2013. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lufthansanal kb fel evvel indulas elott helyet tudtam valasztani. long haul jarat volt.
2013. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
alitalia akkor ezek szerint nem engedi...
2013. máj. 12. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
az eleg szar tarsasag, valoszinuleg online helyfoglalo rendszert sem tartanak fel, mert minek ilyen igenytelen legitarsasagnal.
2013. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mitől igénytelen? Akkor azt mondjátok, hogy próbáljam meg lefoglalni a seat-et 24 órával indulás előtt a pelikánon? 50 perc elég lesz átszállni rómában? Mellesleg remélem nem járok úgy mint múltkor a Delta-val, hogy lehagyták a csomagom félúton...
2013. máj. 12. 23:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Az evek alatt tobbszaz jegyet foglaltam, tobb tucat legitarsasaggal es az eg szerelmere nem birok ra jonni, hogy mi az oka annak, hogy nemely tarsasagnal a vasarlas napjan tudok helyet foglalni, nehany tarsasagnal csak utazas elott 24 oraval es egyeseknel pedig soha, csak az utazas napjan a pultnal a repteren.


Ha van jegyed, akkor lesz helyed is, csak esetleg nem oda ahova te szeretned.

50 perc eleg az atszallasra.

A csomag elkeveredese nem a legitarsasag hibaja, hanem a repteri csomagkezelo embereke.

2013. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
menj fel a legitarsasag honlapjara, lepj be a foglalasi kododdal es ott elvileg ki tudod valasztani a helyet.
2013. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!