Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zoldkartya nyertesnek legyen...

Zoldkartya nyertesnek legyen 2-millioja a bankszamlan, kulonben hiaba nyerte meg?!

Figyelt kérdés
Aki nyert a zoldkartyalotton, azt beidezik az amerikai nagykovetsegre interjura, ahol egyebek kozt igazolast kernek arrol mennyi penz van a bankszamlajan. Akinek nincs egy vasa se, mert munkanelkuli (diplomas) annak nincs eselye megkapni a zoldkartyat ? Mit lehetne tenni azon kivul hogy keres valakit aki kolcsonzi, rairatja a penzt szamlara e celbol ?

#bankszámla #interjú #zoldkartya lotto #US-nagykovetseg
2013. ápr. 5. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es, én írtam, hogy minden vágyam Amerika. És nem, nem a filmek miatt. Voltam már kinn, van több ismerősöm kinn, imádom, és kész. Ott szeretnék élni. Nem azért, mert csodát várok - pontosan tudom, hogy ott sem könnyebb.

Spórolós vagyok itthon is, ott is az lennék.

Dolgozom itthon is, méghozzá rengeteget és keményen - ott sem tennék másképp.

Egyszerűen csak ott szeretnék élni!

2013. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Makoscsiga ***** válasza:

"Az amerikaik háztartások több mint negyedének (más számítások szerint már közel harmadának) több az adóssága mint vagyontárgya."

Ez kb. a magyar háztartásokra is igaz... És az, hogy a hitelkártyájával ki milyen felelőtlenül bánik, az meg hagy ne legyen az USA hibája. Mi a credit history miatt használjuk, hogy később könnyebben vehessünk házat, és a letelepedésnél is jól jön egy maglapozott kredit történet. Ha tisztában vagy a lehetőségeiddel, és igényeiddel, semmivel sem jelent mást egy kreditkártya, mint egy sima debit.

2013. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ZK felejtős

ha valaki nagyon ki akar menni az kimegy ZK nélkül is.

Ha évente ki is húznak 100embert magyarországról ebből jó ha 10 kézhez kapja a greencard-ot.(az országba belépést követő 1év múlva)ki a pénzen bukik el ki az orvosin ki szponzoron,kianyelvtudás vagyaszakképzettség hiánya miatt.ezek mindenbe belekötnek ám.Nem úgy működik hogy kihúztak oszt mehetszis

Nem úgy van ám gyerekek mint a mesében

2016. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"ha tényleg ott akarnál élni már ott lennél nem a zöldkártyára várnál a mi csak hiu ábránd"


Te elmebeteg vagy.

2016. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

aha..


Akkor bámuld csak továbbra is ölbetett kézzel gyakorikerdesek.hu-t. Hátha egy nap az ajtódon fog kopogni a george bush aki majd átnyújtja neked a zöldkártyádat ;-)

2016. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mellesleg mostmár nem kétmillót hanem négymillót kell felmutatni bevándorláskor.
2016. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!