Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen tapasztalataitok,...

Milyen tapasztalataitok, véleményeitek vannak a KLM-ről és a Deltáról?

Figyelt kérdés
Amerikába készülök és találtam jó áron jegyet a KLM-nél. Az USA-n belül át kell szállni és az ottani járat az Delta. Hallottam olyat, hogy van amiért fizetni kell.

2013. jan. 3. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

KLM-mel jöttünk ki januárban, és jónak mondható szolgáltatást nyújtottak. Jobb, mint az Air France, de nem olyan jó, mint a Swiss.


Az USA-n belüli járatoknál nagyon figyelni kell, mert többnyire nem lehet ingyen még egy csomagot sem feladni. Mindenért fizetni kell (3o-5o dolcsi azt hiszem... eddig mindent megoldottunk kézipoggyászban). De erről biztosan találsz a Delta oldalán valami infót. Gondolom transzfer előtt fel is kell szedni a csomagot. Én még ugyan nem repültem Detával, de állítólag az a leggázabb légitársaság... nem tudom mennyire igaz.

2013. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Deltaval repultem mar USAn belul, akkor 25 dollart kellett fizetni a feladott poggyaszert.

Mivel te international travellernek szamitasz amikor megerkezel az USA ba es mesz a Delta s csatlakozasodhoz ezert akkor nem kell fizetned semmit. (persze ez csak abban az esetben van, ha egybe vetted meg az osszes jegyet)


Amerikai domestic flight okon nem divat kajat osztani ingyen, ez a deltanal sincs maskepp, viszont ok legalabb adnak snack et ingyen nem ugy mint pl a USAirways.

2013. jan. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

KLMrol semmi rosszat nem tudok mondani, 3x repultem eddig veluk.

Delta, hm, roluk sem sokat, talan annyit, hogy az egyik legregebbi legitarsasag, es ez meglatszik a gepek allapotan, es a legikiserok is inkabb az idosebb korosztalyba tartoznak. Legalabbis en ilyenekkel talalkoztam kb. 2-3szori repulesem soran.


Jol irta elozo, ha egyben vetted a jegyet, akkor nem kell fizetni a feladott poggyaszert. Szendvicset vehetsz a repteren is ha nem akarsz a gepen kolteni. KLM-en adnak ingyen kajat, belfoldi Deltan valoszinu nem.

2013. jan. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!