Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan táborban,...

Voltatok már olyan táborban, amit a Somogy megyei gyermektábor szervezett? Mik a tapasztalataitok, véleményeitek róluk?

Figyelt kérdés
14 éves lányom szeretne menni az általuk szervezett táborba. A tábor a Balaton mellett van (Fonyódnál), esti koncertek lesznek Sp, Lola, Barbee... Ti elengednétek a gyereket?
2010. jún. 20. 13:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy 4 nap, és 29.000 Ft. Faházakban aludnának. Egyik barátnőjével menne. Az a baj, hogy nem ismerünk senkit aki vigyázna rájuk.
2010. jún. 20. 13:42
 2/4 anonim válasza:
Mikor megy a lányod?Én holnap(hétfőn)megyek egy hétre.Még soha nem voltam,és kiváncsi vagyok milyen lesz.Én is 14 vagyok,de én osztállyal megyek.Messze laktok onnan?Engem szerintem egyedül nem engednének el.De ha megbízol benne,és tud magára vigyázni,vagy volt már egyedül ilyen helyen,és nem történt probléma,szerintem engedd el.:)Egyébként mennyi időre megy?
2010. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja,most látom,hogy 4 nap.nem szóltam..
2010. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én már voltam a fonyódligeti táborba az osztályommal kb 12 évesen. Kivel menne? Barátnőkkel? Egyébként szerintem nem egy veszélyes hely főleg ha sp koncert lesz akkor hasonló korúak lesznek ott mint a te lányod, nempedig 19-20 évesek.. Ha megbízol benne oda elengedheted csak kérjetek meg valaki felügyelőt ha esetleg... lenne valami
2010. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!