Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit vigyek magammal egy 3...

Mit vigyek magammal egy 3 ejszakas kirandulasra?

Figyelt kérdés
En 14 eves lany vagyok Kanadaban es a sulival megyunk kirandulni novemberben,amikor hideg van, es kicsit honvagyam szokott lenni amikor nem vagyok nagyon ismerosokkal.Kerhetek meg tippeket , hogy hogyan vigyek ugy kajat , hogy az allatok ne erezhessek , muszaly vinnem mert ha bena lesz a kaja akkor szivtam. Bocsi de nincs ekezetem a gepen. Elore is koszonom a tippeket! :)

2012. okt. 18. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova mentek kirandulni, de fogadd meg a tanarok tanacsat. Ha azt mondjak ne vigyel kajat az allatok miatt, akkor ne vigyel! A medvenek iszonyu jo szaglasa van es nem egy, nem ket auto szelvedojet betorte mar, mert a turistak a kocsiban hagytak csipszet, csokit, stb.

Egy hetig is kibirja az ember kaja nelkul, szoval attol nem kell tartsal, hogy ehen halsz. Kicsit eroltesd meg magad es gyurd le azt, amit adnak, meg akkor is ha nem izlik.

2012. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi,teljesen igazad van :) De mit vigyek magammal, milyen ruhakat mert mindig otthon szoktam hagyni vmit :/
2012. okt. 19. 01:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: Vibrátort mindenképp vigyél!
2012. okt. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!