Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit vigyek magammal? Esetleg...

Mit vigyek magammal? Esetleg tapasztalatok!

Figyelt kérdés

Kora nyáron tavasszal megyek ki Chicagóba, szeptembertől oda járok egyetemre.Már találtam szobát...3 másik egyetemistával lakok majd együtt...Nem tudom mit vigyek magammal...persze az alap dolgok oké... de azon kívül.

Nagyon izgulok akinek van tapasztalata az segíthetne...nem tudom,esetleg kint élő magyarok stb...



2012. okt. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénzt. A többit ott megtudod venni.
2012. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt viszek....vagyis számlámon lesz..
2012. okt. 12. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint egy hosszú nyaralásra... fehérnemű, zokni, poló, cipő, papucs... ami belefér 23 kg-ba. :-D Én mindent hoztam ami kellett, itt már csak azt vettem, ami menet közben elhasználódott. Egyátalán nem tartom olcsóbbnak kinn venni dolgokat, meg az idő is megy a vásárlással.


Érdemes néhány fénymásolatot készítened a DS-2o19-ről, a vízumodról, a I.95-ről, az útlevélről, és különböző helyekre eltenni, bármiféle baj esetére. Én egyet benn tartok a munkahelyemen. De van feltöltve scan-nelve a dropbox folderembe is. :D Majd, ha megjön az SSN, akkor arról is másolat egyből. Ha akarsz kocsit, akkor nyilván a nemzetközi jogsit ki lehet váltani... de előbb utóbb úgyis csináltatsz majd helyit. Azt lehet ID-ként is használni, nem kell mindenhova útlevél.

2012. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ha az első nap után nem akarsz ruhát vásárolni mert nincs tiszta és váltás, akkor vigyél ruhát is. Nagyváros és mindent megkapsz szóval a kérdés nem ez benne - gondolom. Ha nem szeretsz váráolni vigyél több holmit, ha szeretsz és van rá pénzed és időd akkor vigyél kevesebbet. Ha van laptopod és nem kell másik azt is viheted bár ott meg lehet olcsóbb. Valahogy kalkuláld ki mindenben a neked jót. Amúgy jó utat. :)
2013. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi... már számolok vissza.. :D
2013. febr. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!