Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsai kórházban szült...

Kistarcsai kórházban szült mostanában valaki? Milyenek a tapasztalatok? Mit érdemes magammal vinnem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pelenkával mennyire látnak el?Készítsek-e össze a szülőszobára is kis külön csomagot magamnak?Hány napig tartanak benn?Babát majd kilehet tolni vagy elvannak szigetelve?- csak üvegen keresztül nézhető?Köszi a válaszokat!
2009. okt. 11. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én ott szültem,és nem volt fogadott orvosom,sem szülésznőm,mégis tökéletes ellátásba részesítettek.Pelenkát adnak,de nem elég,vigyél egy párat magaddal,hintőpor és popsikrém nem kell,azt adnak bőven.Sőt,betétet is adnak 10 db-ot.Én 4 napig voltam,vasárnap szültem,csütörtök reggel jöttem haza.Végig nálad lehet a baba,lehet látogatóknak is kivinni az előtérbe,de ha nagyon fáradt vagy beadhatod a csecsemőszobába,és vigyáznak rá még alszol.Mikor fogsz szülni?Könnyű szülést kívánok!
2009. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt:ruhát adnak a kicsire azt sem kell vinned,és a szülőszobába kell vinni tusfürdőt wc-papírt szénsavmentes vizet,és vihetsz csokoládét,meg szőllőcukrot is,ja meg a telefont is beviheted,és lehet bent veled egy valaki.
2009. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én februárban szültem pelenkát nekem kellett vinni meg popsitörlőt...ruhát adtak.baby veled van éjjel nappal nem szívesen veszik be ( akkor nem szívesen tették) a csecsemősök...de amúgy elmegy minden de a kaja nagyon rossz :)
2009. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
November 15-re vagyok kiírva és nekem sincsen választott dokim sem szülésznőm...azért szedem össze innen az infókat!És mennyit adtatok a dokinak - főleg első válaszló - hogy neked sem fogadott volt?Szülni amúgy saját hálóingben kell vagy adnak?
2009. okt. 11. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Adnak hálóinget zöldet.Nem adtam a dokinak,mert nem találkoztam vele szülés után de akartam 20-at.Megmaradt a kisfiamra.
2009. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sem adtam a dokinak pedig nekem fogadott volt csak ba..ott bejönni :)
2009. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!