Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet-e ételt, italt felvinni...

Lehet-e ételt, italt felvinni a Delta légitársaság járatairai? Mit és mennyit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Italt abszolút nem, ha jól emlékszem az amerikai járatokra még a 100 ml-es korlát SEM megengedett.

Ételből pedig az unió szabályai szerint. Állati eredetűt nem. Azaz sajtot, húst, tojást stb. Elvileg szendvicsben viheted ezeket, tehát abból nincs gond. Le nem csuknak ha viszel ilyet, csak kidobatják veled.

2009. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Italt és semmilyen folyadékot nem vihetsz. De azt adnak is a gépen. Ingyen.

Mondkjuk kaját is adnak, de olyan rossz, hogy én mindig viszek magammal, mert azt nem lehet megenni. Pl. szendvicset, csokoládét, kekszet ilyesmit lehet vinni.

(Esetleg kérd a kosher menüt, jobban néz ki és nagyobb az adag is. Legközelebb én is azzal fogok próbálkozni.)

2009. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Italt nem lehet semennyit sem felvinni, de ételt igen. A mennyiséget végülis csak a táskád mérete korlátozza. Én ajánlom a diabetikus menüt. Nekem bevált.
2009. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt az italt amit a transit váróban vettél a dutty freeben,fel lehet vinni a gépre,tavaly mi is ott vettünk és felvittük még mielőtt valaki azt mondaná,hogy nem igaz .Akkor már ugyanis átmentél a vizsgálaton és a tranzitban már nem tudsz robbanó folyadékhoz jutni amit esetleg kintről csempésznél a gépre
2009. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igy van. Amit a tranzitban veszel italt, azt felviheted. Meg ha jól tudom a kicsi babák tápszerét cumisüvegben is fel lehet vinni.

És kaját is vihetsz. Én lisztérzékeny vagyok és magamnak csinálom a szendvicseimet. Még soha nem szólltak érte. De olyat is láttam már, hogy valaki McDonald-os kaját evett a gépen.

2009. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!