Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában az alkoholvásárlás...

Amerikában az alkoholvásárlás korhatára kikre vonatkozik?

Figyelt kérdés

Ha egy gyermektáborban fogok dolgozni (Montana állam) 19 évesen, akkor vehetek ott alkoholt, mint magyar állampolgár?

Vagy egységesen senkinek nem adják ki 21 alatt?

Hogy is van ez?


2012. márc. 23. 09:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nem személyeskedem, csak az én tapasztaltaimat írtam le, és nem szoktam ostobaságokat írni! Több államban jártam, többek között New Yorkban is, Ohióban, és Pensyvaniában, valamint Niagara Flas, és Buffalóban, Cleevland-ben , Washington államban is, és velem nem fordult elő! Különben meg nem vitázom!

Csak, és kizárólag azért soroltam fel, hogy merre jártam, a miheztartás végett, még mielőtt bármilyen megjegyzést tennél a az Amerikai túrámra!

Részemről: Finis

2012. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Bocs: Niagara Falls
2012. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Eddig akarhanyszor vasaroltam alkoholt (boltban, barban) mindig kertek szemelyit. Es mindenkitol aki velunk volt. eloszor azt se tudtam, hogy mi van: mit akar ez a kasszas gyerek? Kiderult, hogy a heti nagybevasarlasnal volt egy uveg sor, es amiatt kellett igazolnom a koromat.
2012. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Döncike! te kiválóan beszélheted az angol nyelvet, ha azt sem tudtad hogy miért kérik az ID-t, "nagy amerika-magyar tudós"
2012. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Heti nagy bevásárlás! Bárban! annyira cáfolod egyik szavadat a másikkal, hogy csak a szellemi fogyatékosok nem veszik észre, hogy össze-vissza hablatyolsz, mint Háry János!!
2012. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem lazítsál egy kicsit. Ne haragudj, de a kedvedért nem fogom kielemezni, értelmezni helyetted az egyszeresen összetett bővített mondataimat.
2012. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem csak az "igaz mondásod" hanem a szövegértelmezésed is egy nulla!!! Ha hallgatnál, akkor talán "bölcsnek" lehetne nevezni, de minden hozzászólásoddal domborítod az ostobaságodat!!! Igaz ez születési hiba, ezt nem lehet "kinőni"!!!Ergo: sötét vagy mint a balkáni éjszaka!!!
2012. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kedves 56-os, miert tamadod a masikat? Nekem peldaul vilagos volt Doncike minden szava, szerintem a "hiba az on keszulekeben van".


Kepzeld el a nagy, fenyes Amerikaban szigorubbak a torvenyek, mint ahogyan azt te tapasztaltad, es lehet hogy a kimerito kirandulasod alkalmaval egyszer sem akadtal ossze ezzel a dologgal, en 8 ev alatt mar tobbszor is. (Foleg amikor etteremben dolgoztam es a szomszed boltba jartunk rumot venni; nevrol ismert mindenki, tudtak, hogy a szakacsnak viszem a piat, megis minden egyes alkalommal elkertek az ID-mat!)

2012. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem személyeskedem.....Akkor ez mi? -> sötét vagy mint a balkáni éjszaka.

Legyszives fogd vissza magad. Ha megosztod a tapasztalatodat, azt megkoszonjuk. Ha a velemenyeddel ragalmazol vadidegeneket, abbol nem kerunk!


A tapasztalat az egy dolog. A velemeny pedig egy teljesen masik...

2012. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

22:04-es! ha neked doncike válasza világos volt, akkor igen csak az ó szintjén topogsz! De mindegy. Nekem nem kell elképzelni Amerikát, mert nagyon sokáig voltam ott, tovább mint képzelnéd! Nem kérek az oktatásodbol. Elhiszem hogy veled megtörtént, de velem egyszer sem a hosszú évek alatt!

kár ezen vitázni, Amerika roppant nagy ám!!!!

2012. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!