Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában az alkoholvásárlás...

Amerikában az alkoholvásárlás korhatára kikre vonatkozik?

Figyelt kérdés

Ha egy gyermektáborban fogok dolgozni (Montana állam) 19 évesen, akkor vehetek ott alkoholt, mint magyar állampolgár?

Vagy egységesen senkinek nem adják ki 21 alatt?

Hogy is van ez?


2012. márc. 23. 09:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mindenkire vonatkozik, aki ott van, tehát nem vehetsz.
2012. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha kint vagy akkor rád is érvényesek a szabályok.Ha a korhatár 21 év,akkor bizony te is 21 éves kor után tudsz alkoholt venni.
2012. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

A korhatar az emberekre vonatkozik, borszintol, nemzetisegtol fuggetlenul.

Aki 21 alatt van nem vasarolhat alkoholt. Aki 21 folott van az pedig NEM FOG 21 alattinak alkoholt venni, mert borton jar erte. Szoval ne probalj megkerni mast, hogy vegyen neked, mert elzavarnak :)

2012. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja, es azzal se probalkozz, hogy idosnek oltozol, mert az ID-t (szem.igazolvany, vagy utlevel stb) meg az anyukamtol is elkertek (60) sot meg a haveromtol is (44) pia vasarlaskor. Ha a nagymamadat kuldened, ot is igazoltatnak, hiaba fel labbal a sirban a neni, a szabaly az szabaly :D
2012. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Siman vesznek 21 alattinak piat, szerinted a tizenevesek hogy isznak akkor? :D Kell egy 21+ haver es kesz, van piad. Persze egy random idegen nem fog piat venni senkinek
2012. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

A 17:32-es válaszolónak: Ugye ezt a hülyeséget amit leírtál, te sem gondoltad komolyan!!! Tőlem egyszer sem kérték at ID-mat Azért nem hülyék az amerikaiak, és főleg nem vakok. Olyan volt közöttünk, aki fiatalabbnak nézett ki 21-nél, pedig már 32 volt, és elkérték tőle az ID-t! De a "mamától" nem kérnek semmit!!!

Ostobaságokat ne írjál már, ha okosat nem tudsz!!!

2012. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6-osnak : el kell,hogy keseritselek,tolem is elkertek az id-t minden alkalommal,amikor egy liquer store-ba tevedtem ... Pedig nem gondolnam,hogy kozel a 40-hez nem nezek ki 21-nek sem ...
2012. márc. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom hogy Te "melyik" Amerikában jártál???

De örülj neki ha fiatalnak néztek. de a mamókáktól, és rengeteg embertől nem kérik el, ebben mégis igazam van! Igaz???

2012. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Floridában voltam . St.Agustinban és Orlando mellett Kissimme-ben vettem szeszt
2012. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ostobaságokat ne írjál már, ha okosat nem tudsz!!! - kedves valaszolo, nem tudom te melyik allamban jartal/elsz, de en sajat, californiai tapasztalatomat irtam le, amikor azt allitottam, hogy a 48eves, szakallas, agyontetovalt haveromtol elkertek az ID-jat. Anyukamat - hogy gyakorolja az angolt - odakuldtem a kasszahoz, hogy fizesse ki a dolgokat, amik kozott alkohol is volt, es tole is elkertek az utlevelet. Anyukam joval 60 felett van. Nevettunk mindannyian, de kozoltek, hogy a szabaly az szabaly.


Azert mert ilyesmi nem fordult elo veled, nem jelenti azt, hogy nem letezik. Inkabb fogd vissza magad egy kicsit mielott szemelyeskedsz!

2012. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!