Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy megkapjam a munkavállalási vízumot az USA-ba?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van itt Mo-n,és nagyon sok a fizetnivalónk.Arra gondoltam,hogy kimennék az Egyesült Államokba házvezetőnőnek,ahogy már sokan megtették.Lenne is hely,zsidó családoknál,így a nyelv sem probléma,mert ők beszélnek magyarul.

Szerintetek van esélyem kijutni?Vagy ne reménykedjek?


2012. febr. 12. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom, hogy már munkavállalással szinte lehetetlen kijutni USÁba.

Meg lehet próbálni azt, hogy itthonról pályázol, és ha felvesz valaki, akkor ők segítenek elintézni a vízumot, de kicsi az esély.

Fordítva nem működik, tehát olyan nincs, hogy kimész, és kint keresel munkát.

Ha ilyen terved van, akkor EU-n belül érdemes próbálkozni.

2012. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenben ne reménykedj! Az USA-ba a jelenlegi helyzetben munkavállaláson keresztül kijutni gyakorlatilag lehetetlen. Ha csak nem vagy tudós, vagy orvos.
2012. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyik ismerősöm turista vízummal ment ki és "tűnt" el Amerikában.. jelenleg idős zsidó asszonyra vigyáz és gyűjtögeti a fizetését, mivel teljes ellátást kap, beleértve a szállást is. Munkavállalásit megkapni nem lehet. A gyerekeidet ne vidd magaddal!
2012. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm rendszeresen kimegy (már háromszor volt, kétszer New York, most Florida), magyar zsidóknál házvezető, füvet nyír, takarít, satöbbi, zsebbe kapja a pénzt, nincs bejelentve. Van neki kockázata, de ugyanakkor nem fizet rosszul.
2012. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itthagynad a gyerekeidet? amugy meg tenyleg nehez kijutni megfelelo vegzettseg nelkul, ha meg illegalisan maradsz kint akkor meg nem johetsz haza, illetve ha hazajossz akkor nem mehetsz vissza soha tobbet. de ha mar annyira hazvezetono akarsz lenni miert nem mesz nemetorszagba. nem kell semmi papair kozel is van, szerintem penzben is ugyan az.
2012. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hazvezetoknek nem adnak munkavallalasit!

Munkavallalasit olyanoknak adnak, aki peldaul egy zseni programozo es a Microsoft kapkod utana, vagy fizikus, kutato, es az egyetemek kapkodnak utana, akkor van esely a munkavallalasira, amugy NINCS!

Raadasul a munkavallalasit nem te intezed magadnak, hanem a munkaltatod keri neked es egyik csalad sem fog tobbezer dollart kifizetni, hogy a bejaronojuk m.vallalasit kapjon.


Inkabb maradj Europan belul, tobb eselyed van. Takaritobol van itt is eleg, raadasul olyan aki legalis!

2012. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

USA ba legkönnyeben ugyjutsz ki ha belépsz a hadseregbe szolgálsz fél évet(vagy 2őt tudom nem mind1 de nem emlékszem jól) és kapsz állampolgárságot

Sajnos ez gyerekekkel nem nagyon megoldható szerintem szóval sajnos nem nagyon jutsz ki egyszerűen munkavállalásival :(

2012. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"USA ba legkönnyeben ugyjutsz ki ha belépsz a hadseregbe szolgálsz fél évet"

Az amerikai hadseregbe csak zoldkartyaval lehet belepni (legal resident alien). Viszont, ha ez megvan 1 ev szolgalati ido utan kerhetsz allampolgarsagot.

[link]

2012. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!