Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A repülőgépen milyen nyomtatvá...

A repülőgépen milyen nyomtatványt kell kitölteni?

Figyelt kérdés
Milyen kérdések vannak? Aki kicsit beszél angolul, az megérti a kérdéseket?
2011. júl. 8. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagyon minimális angoltudás kell hozzá.
2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem! Milyen nyomtatvány kell kitölteni a repülőgépen???

Valaki magyarázza már el...mert fogalmam sincs..

Pedig rendszeresen repülők,és még soha nem töltöttem ki a repülőn nyomtatványt..valamiről lemaradtam volna?

2011. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%

AP57/3-as nyomtatványt.

Ezzel kérhetsz jogosultságot, hogy 3000 méternél magasabban örvénylő légrétegekben tartózkódhass.

2011. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Semmilyen nyomtatványt nem kell kitölteni!

Ha utazási irodával mész, akkor ált. a reptéren az utazási iroda standjánál veszed át a repjegyet, odamész a csekkolópulthoz, leadod a csomagokat, megkapod a beszállókártyát, átbattyogsz a váróba az átvizsgáló folyosón, ott max levetetik a cipődet, a váróban vársz, amikor be lehet szállni, akkor odaadod az iratokat amiket eddig kaptál meg a személyit/útlevelet, beszállsz a gépbe, célállomáson leszállsz, ott is megnézik a papírokat, átveszed a csomagokat, ennyi.

Ha nem utazási irodával mész, akkor elvileg már nálad van a repjegy.

Semmit nem kell kitölteni, még csak aláírni sem!

2011. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sok szep valasz erkezett, de mindegyik (kiveve elso) hasznalhatatlan a kerdezo szamara, mar elnezest kedves tobbiek!


E/Amerika temaban vagyunk, aki nagyon sokat repult de nem az USAba az nem talalkozik a vampapirral, amit meg az amerikai allampolgaroknak is ki kell tolteniuk meg a gepen, leszallas utan pedig keresre atnyujtani a tisztnek!


Ugy hivjak, hogy US custom and border protection - declaration form es itt tudod megnezni:

www.cbp.gov/xp/cgov/travel/vacation/sample_declaration_form.xml


Amugy igen, nev, cim, stb adatok, plusz par kerdes, pl. hogy hozol-e be illegalis cuccot, novenyt, stb.

2011. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is találkoztam már ilyennel Egyiptomba menet, illetve ha jól emlékszem Londonba menet, amikor még nem voltunk EU tagok.
2011. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszadónak köszönöm a segítséget.(persze a többieknek is, hogy írtak)

16 éves gyerek utazik Kanadába egyedül, ezért érdekel, hogy tudja mire számítson.

2011. júl. 9. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
16 éves gyerekhez az Air Canada-nál lehet külön felügyeletet kérni. Gondolom ez más légitársaságnál is létezik.
2011. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!