Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol van a buktatója, mi az...

Hol van a buktatója, mi az átverés az Usa-s zöld kártyának, amit úgy hirdetnek, hogy: Éljen és dolgozzon az USA-ban?

Figyelt kérdés
Mert hogy van valami bibi, az biztos.
2009. márc. 29. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, mire gondosz. Nekem 2 evre adtak a zoldkartyamat. Utanna kellett meghosszabbittatni es akkor mar 10 evre kaptam. Az USA-ban elek es dolgozok. Semmi gond nincs vele.
2009. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van egy ilyen hirdetés, reklám, a tv-ben szoktam látni, meg az interneten is rajta van.

És annyira tukmálják úgymond, hogy azért gondolom, valami nincs rendbe vele.

2009. márc. 30. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Amire te gondolsz, az a zöldkártyalottó. Teljesen legális, nincs vele semmi baj, az USA bevándorlási politikájának a része. Minden évben kisorsolnak x db (a mennyiségre sajnos nem emlékszem) zöldkártyát. Itt olvashatsz a részleteiről:

[link]

2009. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
igen, van a zoldkartya lotto, de amirol te beszelsz az annak a csalas valtozata. A lottora egyedul az USA bevandorlasi hivatalanak honlapjan lehet jelentkezni minden evben kb novembertol decemberig. Ez ingyenes, de millo oldal penzert vallalja hogy kitoltik neked a papirokat, amit egyedul 2 perc alatt is megteszel. CSak a hivatalos oldalon erdemes jelentkezni ra.
2009. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Lehet jelentkezni más oldalakon is, csak ott külön fizetni kell azért, hogy részt vehess a zöldkártya lottón vagy ha nyersz, akkor kell egy elég nagy összeget befizetni. Van, amelyik csalás, van, amelyik nem. Általában azok az emberek szoktak így jelentkezni, akik nem tudnak jól angolul, mert így lehetőség van rá, hogy más kitöltse nekik és aztán átnézik (felmerül a kérdés, hogy miért akar valaki az USA-ba költözni, ha nem tud angolul, de sok ilyen van!). Amiről írsz, abban nincs becsapás. A zöldkártya lottónál kicsi az esély rá, hogy nyersz...szó szerint lottó. Annyi rá az esély, mint kb. a lottó ötösre. Add meg magadnak az esélyt, ha akarod és inkább közvetlenül a State Department oldalán jelentkezz, mert ott tutira nem fognak lenyúlni pénzzel és érvényes lesz a jelentkezésed is.
2009. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!