Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba itteni telefonom...

USA-ba itteni telefonom működhet (T-mobile)? Hogyan tudnám kint használni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukam a feltoltos Tmobile-os telojat mikor kihozta USAba siman tudott vele telefonalni. Elotte otthon jo sok penzzel feltoltotte. Hibatlanul mukodott barmerre jart. Persze ilyenkor rovidre kell fogni, mert roamingol a telo es azt hiszem extra percdijat szamolnak.
2011. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem tehát a hálózatot azt fogja? Csak jó drága ha hívok vagy fogadok valamit.... az hogy aktiválom ezt a roamingot az pénzbe kerül?
2011. máj. 12. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, mennyi időre mész. Én mikor kint voltam, vettem a T-mobile-ban egy amerikai sim kártyát (30 dollár kb) és ahhoz Diamond Europe nevű feltöltőkártyát Ebből van 5 és 10 dolláros. Ha mobilt hívsz, kb 1 órát tudsz vele beszélni, vezetékes számot pedig vagy 5 órát.
2011. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogadni szeretnék inkább csak hívásokat.... meg telefonnal fényképezni stb... akkor gondolom nem fogná az itteni tmobilos sim kártyát.
2011. máj. 13. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod kint használni a telefont akkor, csak az a lényeg, hogy négy frekvenciásnak kell lennie.
2011. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan ez egyik előző írta, vegyél bele kinti kártyát,

mert különben a gatyád is rámegy.

2011. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha 3savos a telod, azaz 900/1800/1900 Hz, akkor ratud csatlakozni az itteni toronyra es tudsz vele telefonalni.

A legbiztosabb, ha megkerdezed a Tmob ugyfelszolgin, hogy fogod-e tudni hasznalni a telot es milyen percdijakra szamits.

Ha csak annyit akarsz beszelni, hogy "szia itt vagyok, gyere ide, most indulok" stb, nem szukseges feleslegesen koltekezni itteni sim-re.

Fotozni tudsz vele.

2011. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!