Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kalifornia? Milyen ott az...

Kalifornia? Milyen ott az élet? Van lehetősége egy. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,érettségim,angol nyelvvizsgám,jogosítványom,ECDL vizsgám van. Soha nem voltam még Kaliforniában,de egy barátnőm kint él a barátjával és mesélt róla hogy sokkal jobb ott az élet mint itt. Ő ápolóként dolgozik,és elég sokat keres vele,mondta hogy eléggé keresett ez a szakma,könnyebb vele elhelyezkedni. Ápolónő szeretnék lenni amúgy is... Egyelőre csak álmodni merek arról hogy oda kijutok,ott élek,s dolgozok.


Van valami esélyem? Milyen ott az élet? Mit kell ahhoz tennem hogy kijuthassak oda?


És légyszíves senki ne húzzon le,azért kérdezem


2011. ápr. 16. 18:18
 1/9 anonim válasza:
93%
Nehéz. És van esélyed.
2011. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van eselye. Dolgozz, kuzdj, hogy megvalosithasd az almaidat.
2011. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a googleba, hogy amerikai munkalehetőségek, és szemezgess azok közül. Egyébként, ha a napi földrengéseket nem nézném, én is szívesen élnék ott. 10 éve voltam Los Angeles-ben. Fantasztikus volt. Összehasonlíthatatlan bármelyik országgal. Próbáld meg, sok szerencsét.
2011. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi,lemaradt a mondat utolsó fele,szóval *azért kérdezem mert valóban érdekel,és szeretnék a jövőben ápolónőként dolgozni akár külföldön is.
2011. ápr. 16. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek van esélye :) de nagyon sok kitartás kell hozzá!


azt szeretném kérdezni, hogy könyvelőként sem lehetetlen kijutni???? azt tudom, hogy még ott is suliba kell járni, mert más az adórendszer stb.

2011. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jol gondolkodsz, mert valoban szukseg van registered nurse-okre es jol keresnek. Ezzel van csak igazan eselyed munka altali bevandorlasra/zoldkartyara. Az ECDL semmit nem er meg a nyelvvizsgak sem (csak a nyelvtudas), erettsegi nagyon alap dolog. Tanulj ki registered nurse-nek.
2011. ápr. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerosodnek igaza volt. Nagyon jo itt az elet.

En Magyarorszagon is nagyon szerettem elni, csak sajnos az eletszinvonal nem ugyanaz.

Raadasul Kaliforniaban nincs tel, ho csak a hegyekben esik, szoval nagyon klassz hogy olyan sokat sut a nap es szinte mindig polo/rovidgatyesz ido van.

8 eve elek itt es eddig 3 foldrengest ereztem. Abbol csak az egyik volt olyan "nagy", hogy ket DVD leesett a polcrol, a masik ketto szinte semmi vol. SZoval ez ne tartson vissza.


A nover szakmaval nagyon jo eselyeid vannak. Nyelvvizsga papir tenyleg a kutyat nem erdekli, csak a tudas. Szoval tanulj meg jol angolul, de a vizsgakra felesleges penzt kidobnod.

Ha van idod/kedved tanulj az angol melle spanyolul, mert Kaliforniaban annak nagyon nagy hasznat fogod venni.

SOK SIKERT!

2011. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 florence3 válasza:
Sziasztok!Engem is érdekelne mivel kaphatnék kint úgy vizumot,hogy ne kötelezzenek a visszaútra!Kint szeretnék élni,aki kint él Tudja mivel lehetne igazán befutni?Előre is köszönöm És ha valaki Tud állást kint vagy olyat aki tudna segíteni mindent fogadok,csak hogy kint legyek...Köszönöm előre is!
2012. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
na, hogy haladsz, kedves kérdező? :)
2013. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!