Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Meg éri ki menni New Yorkba?

Meg éri ki menni New Yorkba?

Figyelt kérdés
14.életéves vagyok úgy 5-év múlva szeretnék ki költözni New Yorkba (ha még lehetséges lesz) egy erős 4-tanuló vagyok és ezt szeretném tartani a Közép iskoláig. Az a tervem hogy el végzem a Közép iskolát. Orvosnak szeretnék Tanulni az Angol Tudásom nem a legjobb de még van időm javítani rajta. Szerintetek ilyen Szakmával meg éri neki vágni egy ilyen útnak? Mi a véleményetek a megélés terén New Yorkba?Jobb mint Magyarországon? Aki ott él/élt annak mi a véleménye New Yorkról?
2011. márc. 5. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ne NY, az egy büdös zsúfolt város. ott van Dallas, SF, LA, stb stb... 300 milliós országban inkább érdemes "nyugodtabb" helyre menni.
2011. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
64%

tanulj meg helyesen írni, az sem lenne rossz:)

16/f

hogy lehetsz 4-tanuló? max 4-es tanuló lehetsz :)

Tanulni az Angol Tudásom , a tudásomat minek írtad nagy betűvel?

14 életéves vagy? De jó neked!

nem fikázásként akartam mondani, de ha nem tudsz írni, esélyed nem lesz kimenni külföldre, de még egy jobb középiskolába sem...

2011. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyen sokkal nem kell előre gondolni... 2 év múlva gimiben semmi kedved nem lesz orvosnak lenni szerintem
2011. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

az a másik hogy még csak általánosba jársz , majd megtudod hogy gimiben nem tudsz csak abból megélni hogy figyelsz órákon, sokkal nehezebb

de majd meglátod..

2011. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A "Közép iskolában" szeretnél orvosnak tanulni? :D

Nem fog sikerülni.

2011. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit előttem írtak, mind igaz. Ha most, az általánosban 4-es vagy, akkor a középiskolában nagyon föl kell kötnöd a gatyádat, hogy ne ronts hármasra. Az orvosihoz pedig ennél sokkal több kell...

Amúgy pedig az érettségi és a pályaválasztás még olyan messze van a számodra, hogy addig még hatszor is meggondolhatod magadat, de az is lehet, hogy ha ki is tartasz a mostani terved mellett, addigra a munkaerőpiac fog jelentősen megváltozni és egészen mások lesznek a keresett szakmák.

2011. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bazz énis 4es vok és most itt sz@rattok?:D há ne má :D
2011. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért én nem állítanám, hogy aki 4-es általános iskolában, az középiskolában 3-as lesz. Szerintem ez erősen függ a két iskolától is. Én pl szakközépbe mentem, direkt azért, mert a reál tárgyakhoz "húztam", és így jobbak is voltak a jegyeim...
2011. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!