Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan juthatok el a LEGOLCSÓB...

Hogyan juthatok el a LEGOLCSÓBBAN Los Angeles-be vagy Las Vegas-ba? Vannak valami táborok is?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Hát...én nem tudok táborokról de szerintem még a repülő a legjobb.MOndjuk azért annak is van huzos ára de mondjuk egy busz sokkal rosszabb és drágább is
2009. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Spec oda nem tudom vannak e táborok. Én tavaly Svédországban voltam egy önkéntes táborban, aminek az volt a lényege, hogy napi 4 órát kellett dolgozni, cserében azért, hogy te ott 2 hetet nyaraltál teljes ellátással, programokkal, kirándulásokkal. A világ majd minden pontjára szerveznek ilyeneket. Azt nem tudom hogy pont Los Angeles-be vagy Las Vegasba vannak e ilyenek, de nézz utána www.utilapu.org

Az utazási költséget természetesen nem állják. És ez csak egy ilyen közvetítő szervezet, van még pár ezen kívül.


Utána kéne nézni, biztos megy repülő, de nem tartom kizártnak hogy fapadossal is meg lehet oldani valahogy. Ha megéri neked a macerát, és az átszállásokat, és olcsóbban jön ki, akkor lehet hogy jobban jössz ki belőle, mint egy túristaosztállyal, de majdnem közvetlennel.

2009. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
elsétálsz. :D
2010. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

FAPADOS??EZT NEM GONDOLTAD TE SEM KOMOLYAN:))))) CSAK NAGY UTASSZÁLLITÓ GÉPEK MENNEM AMERIKÁBA. MINDENKÉPP KI KEL FIZETNED A REPJEGYET,ÉS ESETLEG KINT TALÁLSZ VALAMIT...DE LAS VEGAS-N

BAN NIZTOS NEM!OTT NEM FOGLALKOZNAK ILYENEKKEL:) MOST MEGYEK MÁSODSZORRA JÖVÖHÉT SZERDÁN:) VEGAS NEM ERRŐL HIRES! DE ESETLEG MÁS ÁLLAMOKBAN PROBÁLKOZHATSZ,ELÉG NAGY AMERIKA, VALAHOL BIZTOS VANNAK TÁBOROK,TALÁN KISEBB ÁLLAMOKBAN,VÁROSOKBAN.

2010. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!