Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az U. S. A-ban milyen autót...

Az U. S. A-ban milyen autót vásárolnátok? Amerikai, német, japán

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 18:52
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ford Ranger.


[link]

2010. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Lovat. Japán lovat.
2010. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
chervolet impala, vagy caddilak, vagy dodge!!!!
2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A dodge annyit eszik, mint egy potkocsis IFA megrakottan, es raadasul eleg rosszak a torestesztjei. A chevy-k egy fokkal jobbak fogyasztasbol, de sok baj van veluk egy ido utan. En maradok a Totyotanal, attol, hogy masok keptelenek megallni vele, es fekezes es sebvalto-uresberakas helyett telefonalgatni kezdenek, nos, az az o bajuk. Nekem 35 eve van totyim (Toyotam), mikor melyik tipus, most eppen Highlander, es eddig sosem hagyott egyik sem cserben. A paromnak egy 20 eves V6-osa van, muszakilag kifogastalan, es nincs vele sok baj. Raadasul most olcsobbak is, mert vissza akarjak szerezni a vevoket - szoval ha jo autot akarsz, akkor toyota forever :)
2010. nov. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Csak Japánt! És igen, a Toyota még mindig a legmegbízhatóbb.
2010. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Japánt semmiképp se mert ahányat visszahivtak az utóbbi időkbe hogy átnézzék valami miatt. Úgyhogy inkább mást de a te döntésed én nem szólhatok bele.
2010. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a német dízelautók (pl. VW, Audi, BMW) a világon a legmegbízhatóbbak. Ezerszer jobb, mint bármelyik keleti (lásd pl. japán) csodabogár.

Az amerikai gépekről nem sokat tudok, viszont általában elég erős motor van bennük, viszont sokat is fogyasztanak, a legtöbbjük benzines.

2010. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Mustangot!!!!!!!!!!
2010. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csakis német kocsit vennék. BMW vagy VW.

Most Dodge van, 5 éves és annyit költünk szervizre, amenniyért már új kocsit is lehetne venni. Soha többet amerikai kocsit. A japánok meg tala vannak elektronikával. Mit csinálsz, ha elromlik a komputer? Ki sem tudsz szállni belőle. Ráadásul a Toyotával egyfolytában csak a baj van. Rengeteget visszahivtak, hogy nem működött a fékje.

2010. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Geo Metro
2010. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!