Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miami már tényleg tele van...

Miami már tényleg tele van kubaiakkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Florida, különösképpen Miami, elég közel van Kubához és vagy 2 millió kubai él azon a környéken. De pl. ez ott a mindennapokban miben nyílvánul meg? Azt még tudom hogy az egyik fő spanyol nyelvű tv-nek a Telemundónak ott a központja.
tegnapelőtt 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont annyira biztonságos város mint az összes többi amerikai város, az nem a kubaiaktól függ. De valahogy Miami-ban és környékén a "szegény" környékek száma és kiterjedése sokkal sokkal nagyobb mint más Amerikai városokban, de ezt nem tudom, hogy annak tudható-e be. Amihez viszont elég sokat hozzátettek a kubaiak az az, hogy ott szinte mindenki spanyolul beszél. Ez előtt is nagy volt a spanyol ajkúak aránya, de a kubai polgárháború után nő meg ez igazán. Pl bár fehér vagyok, nem mindig nézek ki annak és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor szóltak hozzám angolul amikor ott voltam idén nyáron.
tegnapelőtt 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%
Már NAGYON régóta. És tudod mi a "vicc"? TRUMP SZAVAZÓK!!! De tényleg, mert nem akarnak oda több kubait, meg latinot, akik bűnöznek, és leverik az órabéreket.
tegnap 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, erről tudok, de ez Fidel Castro iránt érzett utálatukból ered. A kubai emigránsok masszív republikánus hívők ott.
tegnap 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!