Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New yorkban a szállás 3főre(2f...

New yorkban a szállás 3főre(2felnött egy gyerek) 1hétre majdnem 6-900ezer forint?

Figyelt kérdés
okt. 13. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Úgy tűnik, ha a camping nem opció.
okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? NYC-ben legendásan drágák a szállások...
okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudtam, kicsit igy elso ranezesre sokaltam ahhoz kepest hogy ezert a penzert nem is a legjobb helyen vannak a szallo helyek.

Koszi az infot

okt. 13. 09:01
 4/8 anonim válasza:
100%
Az baromi olcsó ott.
okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ma jöttünk haza, 1,3 millió volt 7 napra 3 főre a Times Square mellett 4 csillagos szállodában.
okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha belepsz new york-i magyarok csoportba, sokan hirdetnek szallast, jo arak vannak, nyilvan nem olyan jo mintha szallodaban csak magatok vagytok, de hat vmit vmiert.
okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Az USA szállások nyomába sem érnek az Eu-soknak, de az áruk elég magas, sőt kifejezetten drágák. Sok helyen reggeli sincs, ha van, akkor nagyon gyér és nem magyarnak való:)
okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul New York az egyik legdrágább hely odaát. Örültem mint majom a farkának, amikor még a Covid előtt találtam Midtownban apró pici szállodai szobát 200 dolcsiért egymagamnak. Ablaktalan sz*r volt, de Manhattanben ez van.

Azóta ez a szálloda be is zárt, a többiek 2-3x-os áron vannak. Nagyon ki kell menni, ha valamivel olcsóbbat akarsz találni

okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!