Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 1.5millio 3fore a repjegy es...

1.5millio 3fore a repjegy es a szallas 1hetre newyorkba,mennyit fogunknott kajara kolteni kb?

Figyelt kérdés
Lehet szamolni nyugodtan 1.5misivel?
aug. 25. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem átlagosan napi 40-50 dollár/fő-vel kell számolni.


Úgyhogy a "1.5 misi" az irreálisan sok, bár nyilván függ attól hogy hol és mit szeretnétek/fogtok enni, persze nem megoldhatatlan hogy ennyibe kerüljön.

aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hááát, azért spórolni se szeretnénk ott, kvázi azt, hogy mindenen nézzük az árakat, a reggeli az benne van a hotel árában.
aug. 25. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem így is simán megáll a napi 40-50 dollár, amit fent írtam. Ha reggelizni lesz hol, akkor igazából 2 nagy étkezésről beszélünk, még "étteremben" is mondjuk olyan 10-15 dollár között (per fő) egy hamburger/hot dog menü simán kijön, ha egy fokkal normálisabbat esztek akkor az mondjuk 20-30 dollár között.


De számolj akkor napi 100 dollárral fejenként, akkor már tényleg nagyjából sehol, semminek az árát nem kell nézni, és még mindig csak a 1.5 misi felénél tartasz.


(Azt mondjuk nem értem hogy az olyan információkat mint pl. hogy a "reggeli az benne van a hotel árában" miért nem lehet már a kérdés feltevésekor megosztani velünk, hogy tudjon az ember egy normális, pontos választ adni a kérdésedre...de ezt te tudod.)

aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jogos, igen, kifelejtettem.
aug. 25. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Na és a repjegy meg a szállás?
aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
? Azzal kezdtem, hogy az 1.5millió forint :D 3főre
aug. 26. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hétre bőven fele is elég.
aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót
aug. 26. 13:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!