Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » December elején New Yorkba...

December elején New Yorkba szeretnék utazni egy hétre (kirándulás). Menjek vagy halasszam inkább tavaszra?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék elmenni New Yorkba, de ősszel sajnos nem jött össze, most egy december eleji időponttal szemezek, de nemigazán tudom, hogy az időjárási viszonyok miatt ez mennyire jó ötlet. Főleg most is, hogy itt is pár nap alatt hogy lehűlt a levegő.


Mennyire jó időpont ez? Vagy halasszam inkább tavaszra az egészet?



szept. 14. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a tél nem legjobb időszak városnézésre.
szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Tavasszal menj
szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Télen is élmény. ;) főleg a gőzölgő csatornák, szuper képeket lehet készíteni és hangulatos. Mindegyik évszakban másképp szép.
szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
New York nagyon nagyon hangulatos az adventi időszakban.
szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%
Semmiképp ne hagyd ki a decemberi New Yorkot, nagyon nagyon hangulatos. Nekem egy óriási élmény volt. Persze elmentem más evszakba is hogy úgy is lássam. De ha van foglalásod decemberre ne hogy visszamond, gyönyörű, szokott hó is esni, ott van a nagykarácsonyfa. A Central Parknak remek hangulata van, lehet korizni. Érdemes esetleg egy jégkorong meccsre is betérni
szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem télen még mindig jobb várost nézni, mint nyáron a 40 fokban, és egyébként meg kifoghatsz tök szép, 10 fok feletti, enyhe idot.

Azzal számolj csak, hogy a nappalok nagyon rövidek lesznek, kb. mint itthon, fél 5-kor már sötét van.

szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Rohadt hideg lehet. De komolyan. Ha bejön egy hidegfront, a valagad befagy.

El nem tudom képzelni, mitől élmény ez.

Menj tavasszal.

szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!