Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Egyesült Államokban ahhoz,...

Az Egyesült Államokban ahhoz, hogy egyik államból a másikba repülővel utazzak kell útlevél?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint magyar állampolgár kell. Vagy akármilyen csak nem USA-beli állampolgár. De milyen kérdés ez? Be se jutsz útlevél nélkül, vagy hogy érted?
2010. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal az útleveledet(mivel azzal igazolod a személyazonosságodat is)...
2010. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jutok be útlevél nélkül... Csak arra voltam kíváncsi, hogy ha kint csak egyik államból utazok a másikba, akkor kérnek-e a reptéren útlevelet. Mert oké, hogy magyar állampolgár vagyok, de ránézésről nem hiszem, hogy ott bárki is megmondja rólam. Vagy akkor mindenkitől kérnek útlevelet, akármilyen állampolgár. Erre voltam kíváncsi, hogy ez hogy működik.
2010. aug. 27. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mindenkiől kérnek, az USA állampolgárnak elég a személyije is. Lehetőleg mindig legyen nálad, ha az USÁban vagy.
2010. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 27. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Kernek utlevelet, ha nincs USA ID-t, tehat ha nincs amerikai jogositvanyod vagy ID-d, amivel tudnad igazolni magad. Ha van, akkor az is eleg akkor is, ha nem vagy am-i allampolgar.
2010. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!