Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai utazás egyénileg...

Amerikai utazás egyénileg vagy csoportosan?

Figyelt kérdés
Feleségem régi vágya egy karácsonyt New Yorkban eltölteni, én inkább egy melegebb időszakban járnék be több híres várost. Egyénileg vagy csoportosan ajánlott valamelyiket betervezni? Árak, elhelyezés, utazás egyénileg olcsóbb?? Nem problémás?

2020. nov. 21. 13:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Janika!

Ha jössz tényleg írjál ide, utána felvesszük a kapcsolatot egymással.

Torontoban elkalauzollak, ha érdekel esetleg Montreal, vagy Ottawa amit megtudok mutatni.

Itt Torontoban rengeteg magyar van, olyan részen is lakom, ahol tömbben élnek.

Ha akarsz itt aludni, kicsit körülményes.

Meg kell hirdetnem a szállást hivatalosan, szállásfoglaló oldalon, írok neked, te lefoglalod, kapsz erről a foglalásról hivatalos papírt, ez kell majd hogy beengedjenek az országba ha turistaként majd valamikor akarsz jönni.

Volt már innen magyar aki nálam volt, egész jól elvoltunk szájtátva utazott itt mindenfelé, azóta is jó haver, de csak online, mert visszament magyarba.

Na szeva Janika!

2020. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Te utolsó, te mekkora egy nagyképű hülyegyerek vagy :D még azt is el tudom képzelni, hogy valahonnan Salgótarjánból játszod az eszed. Olyan laza vagy, mindjárt szétesel, előadod itt magad, hogy te a gyakorikérdésekről utaztatsz ki magadhoz magyarokat, hogy aztán “szájtátva” bámulhassák ott “kint nálad” az új világot :D vicc vagy
2020. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Szia feróka!

Azért ez nem Salgótarján,nesze ilyen a balkonról a kilátás!

Ha nem vagy jó földrajzból, nehogy azt hidd a háttérben a tenger van, mint némelyik rokonom.

Az a Nagy-tavak a háttérben.

Mikor kinyitom reggel az ajtót, hihetetlenül friss levegő jön be.

Csokoládés csőtészta magyar tesókám!

[link]

2020. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Számtalan képet posztolhatnék az USA-ból, de nem teszem....:) Neked is viszontlátás!
2020. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Utazásos fórum vagy oldal.

Rakjál ki biztos kíváncsi sok ember, ha már elolvassa ezeket.

Nem kell rajta legyél, vagy arcod satírozd ki.

2020. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy egy angolul kicsit is beszélő ember miért fizetne egy utazási irodának azért, hogy vegyen neki egy repjegyet, foglaljon neki szállást, meg elkísérlje Manhattanben olyan helyekre, amit egy Google Mapsszel 2 perc alatt megtalál.
2020. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os!


Ezért is a kérdés. Tudom, hogy egyénileg is megoldható viszont mint említettem szüleim “gyerek” koromban elvittek és akkor irodán keresztül csoporttal bejártuk mindkét partot. Nagyon tetszett, aludtunk a filmekből ismert út melletti motelben, ettünk amerikai büfében és rengeteg helyre elvittek úgy , hogy nekünk semmit nem kellett szervezni.

2020. nov. 21. 22:15
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kerdezo


En az egyenit valasztanam. Nagyon jo aron lehet mar jegyeket venni, szallast is tudtok foglalni magatoknak az airbnb-n. Az idotoket ti osztjatok be, es azt neztek meg, amit szeretnetek. Vegyetek egy New York Pass-ot, amihez le kell tolteni egy applikaciot, es ott kivalasztjatok, hogy hany napos pass-otok legyen, az alapjan pedig tudtok latogatni helyeket. Altalaban minden program tobb oras, szoval egy het alatt nagyon suru programokkal, napi 2 dolgot tudtok megnezni. Empire State Building kilato, 911 muzeum, Central park, Rockefeller center kilato, Szabadsagszobor - hajokirandulas korulotte, Metropolitan muzeum, pl mar jo 5 napot igenybe is vesz sok setaval. A Time Square-en is orakat lehet eltolteni, meg ugy altalaban Manhattanben, annyi a latnivalo.

Egyszer en is Decemberben szeretnek ujra menni.

Nyaron egyebkent nagyon valtozekony es iszonyu paras a levego. Az epuletek teteje mind felhobe nyulik. A reggeli sotet felhos ido hamar napossa es melegge valtozik...

2020. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Én tavasszal, vagy ősszel mennék NYC-be. Mi március elején voltunk tavaly, sajnos ott csak egy rövid megállóra, de még ebben az időszakban is -5 fok volt és NY-hoz képest nem sok élet az utcákon. Persze gondolom karácsonyi időszakban azzal nincs gond, még túl sok is az ember, de én hidegben még1x nem mennék.

Amúgy szerintem is saját szervezés. Könnyen meg tudtok mindent magatok szervezni. Mi két hónapot töltöttünk az USA-ban és nem volt semmi problémánk, mindent magunknak meg tudtunk oldalni.

2020. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!