Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai utazás egyénileg...

Amerikai utazás egyénileg vagy csoportosan?

Figyelt kérdés
Feleségem régi vágya egy karácsonyt New Yorkban eltölteni, én inkább egy melegebb időszakban járnék be több híres várost. Egyénileg vagy csoportosan ajánlott valamelyiket betervezni? Árak, elhelyezés, utazás egyénileg olcsóbb?? Nem problémás?

2020. nov. 21. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Szia tibike!

Ebben az évben nem fogsz még gondolatban sem kimenni, meg úgy saccolom pár év lesz még mire beengednek európai túristákat.

Értem én szereted a földrajzot, unalom is van, de más kérdés kell ide, mert jelenleg még trollkodásnak is rossz volt.

2020. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egyénileg jobb.

Az egy fejlett ország ráadásul angolul beszélnek.

Viszont idén nem fogsz bejutni de jövő tavasszal sem.

2020. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Első, te nagyon okos vagy...:) egyrészt nem írta a kérdező, hogy idén mennének bárhova is. Másrészt, ki ne találd már, hogy Amerika évekig zárva lesz :D évi 2-3 alkalommal utazok ki, idén kimaradt, de ne akard megmagyarázni, hogy évekig így lesz. Tipikus kanapéhuszár vagy nulla rálátással. Olvasgasd a facebookot.
2020. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Szia józsika!

Kinn élek, de nem Usa-ban, hanem Kanadában!

Bizony bizony nem tudom milyen hírek vannak magyarban, de itt úgy szól a történet, hogy az európai uniós turistákból mostanában nem kérnek, következő év az biztos, a rákövetkező azt még senki nem tudja megmondani.

Te fotelhuszár!

2020. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a Tibikét meg Józsikát honnan szeded? Viccesnek tartod, jófejnek? Arra azért nem válaszoltál, hogy miért állsz bele a kérdezőbe úgy, hogy nem is idén akar utazni...

azt vágod egyébként, hogy most voltak választások? De te már otthonról tudod, hogy mi lesz az elkövetkező egy évben... hagyjuk már...:)

Kanadából, persze :) akkor helyi idő szerint 13:24-kor aludjál inkább ott a nagy Kanadában, ne magyar oldalakon kössék bele másokba... 👋🏻

2020. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Ja a lényeg lemaradt. Amerika az európai országokat színek szerint sorolta be. Azaz nem Magyarország van kitiltva, hanem a pirossal jelölt országok. Ha teszem azt magyarország márciusra zöld lesz, akkor vígan utazgathatok, ha van egy negatív tesztem.... már csak ezért is logikátlan, hogy te már most tudod hány évig van beutazási tilalom. (Nem is tilalom van, hanem korlátozás, ami bármelyik nap változhat)
2020. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

Szia józsika megint én vagyok Kanadából.

Amúgy meg hogy mit csinálok itt az időeltolódás miatt, és az időmet néha miért ezen az oldalon töltöm rám tartozik, max nem olvasod el a válaszomat, azt annyi.

Itt,vagyis Kanadában már nemsokára elfogadják azt a törvényt, hogy nemcsak negatív koronavírus teszt kell, ha majd egyszer, megengedik hogy idejöjjön valaki ez eu-ból, hanem vakcina is, és arról egy papír, hogy megkaptad az oltást.

Ahogy elkezdik január február elejétől a vakcinákat széthordani a világban, valószínűleg elfogadják ezt a törvényt, na józsika ezt gondoltad volna, te fotelhuszár?

Amúgy meg le vagy maradva, itteni mintára az usa-ban is ezt akarják elfogadni, hogy ha lesz vakcina akkor ehhez kötik az utazást.

de az usa-ban nehezebben tudják majd megszavaztatni, Kanadában gond nélkül elfogadják.

Na szia!

2020. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó. Khm és mivan ha papírom lesz de nem leszek beoltva. Mindenki tudja hogyan lehet olyat. A papírt bemutatom oszt kész senki nem fogja nézni a többit elég a magasan lobogtatom hogy itt a papírom.


Sztem ez senkinek nem akadály.

2020. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyrészt, rohadtul nem érdekel mi van Kanadában, az USA-ról beszélünk, senki sem kérdezte mit szavaznak meg ott. Másrészt, nem vagyok lemaradva, semmi ilyet nem akarnak az USA-ban megszavaztatni, maximum lehetőségként merült fel. De mint már párszor leírtam, rohadtul nem akar IDÉN senki sem az USA-ba utazni...ezzel a Józsikás passzívagresszív stílusoddal inkább boldogítsd “ott Kanadában” a népet, amíg szájba nem vágnak. biztos nagy hasznára vagy az ottani társadalomnak.
2020. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves Ferike!


Nem emlékszem, hogy említettem volna idei utazást, de te ezt biztos jobban tudod. Ha addigra lehet akkor jövőre szeretnék. Esetleg ha Kanadát is megnéznénk aludhatunk nálad? Vállalsz idegenvezetést?

Lehet csak azért vagy ekkora hős mert azt hitted a tibike haverod vagyok ( már ha vannak barátaid), de tévedtél.

Szia! Zsolt vagyok és szeretnénk az asszonnyal MAJD EGYSZER amerikába ellátogatni és az érdekelne, hogy egyénileg érdemes-e?

Ui.: 12 éve szüleimmel bajártuk a nyugati és keleti partot is de most szeretném én is elvinni a feleségem és a kislányom.

2020. nov. 21. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!