Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki, aki járt már Mexikóban...

Valaki, aki járt már Mexikóban, megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Pozitiv-negatív egyaránt érdekel.

Melyik részén voltál, mennyi időre, kivel, milyen indíttatásból, egyénileg szervezett út volt vagy utazási iroda által, mennyibe került, hogy érezted magad, milyenek az emberek, ajánlod-e, visszamennél-e, esetleg tudnál-e képeket küldeni, stb. stb. stb.?

..ha próbára tettem a türelmedet, elnézést, ha válaszolsz, nagyon köszönöm! :)


2010. júl. 19. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden vágyam, hogy ott lakjak, sajnos még nem voltam Mexikóbsn, de ajánlom ezt a honlapot: [link] :) Elég jól leírják a tapasztalataikat, mindenről van szó repjegy, szállás stb.
2010. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! ..én is nagyon szeretnék ott lakni :) Te miért szeretnél?

Már elkezdtem gyűjteni erre az útra, habár még pár év biztos, mire eljutok oda.. csak azt nem tudom, kivel fogok utazni..családdal tuti nem, pasival nem, egyedül nem... esetleg írj nekem privit, ha majd a jövőben szükséged lenne utitársra, bár tudom, ez még távoli dolog, de időben kell elkezdeni a dolgokat szerintem :)

Akit érdekel ez, privizzen nekem, köszönöm!

Igaz, csak júli 27-én leszek újra, addig elutazom, de írj bátran.

2010. júl. 19. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Húúúúú én még szerintem csak nagyon soká, még szeretnék diplomát mesterképzéssel együtt. És még ezt is csak jövőre kezdeném el, úgyhogy nekem még nagyon távoli a dolog. Meg még előtte dolgoznom is kell, mert valahogy ki is kell jutni. :) De nem adom fel!

19/L

2010. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom Mexikót, és nagyon szeretnék kimenni, ha nem is lakni, de megnézni!

Te hova mennél?

Sajnos tapasztalatot nem tudok írni . :(

2010. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én voltam, a Baja félszigeti részén, San Diegónál mentem át. Rosaritóban, Tijuanaban voltam. háát nekem nem tetszett, nem vágyom vissza, a tenger part szép, de azon túl nagyon nagy a szegénység, putri hegyén- hátán. (én nem utazási irodával mentem), de aki azzal megy azok általában a másik oldara mennek , a keletire, gondolom ott is a turista látványosságok szépek nagyon, de azon túl....
2010. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En Arizonaban elek, es evente tobbszor "atruccanunk" Mexicoba. En nagyon szeretem...bar mi csak a kozelbe (a hatartol kb.100 km-re levo) halaszfalubol kiepulo varoskaba szoktunk menni. Puerto Pinesco a varos neve. A tengerparton van, ami nagyon szep. Igen, igaz hogy az eszaki reszen nagy a szegenyseg...mi is latunk sok putrit, de mar kezd szepen kiepulni a varos, de amugy pont ettol van egy igazi jo kis hangulata az egesznek...:-) Pont attol, hogy nem olyan nagy a "csillogas". Az emberek nagyon aranyosak, kedvesek. En azt tudom, hogy a delebbi reszek meg szebbek...ha lehet ugy mondani "gazdagabb" resz es tobb kulturat is felfedezhet az ember...en is tervezem, hogy majd a delebbi reszre is ellatogatok.:-) Ja, es a kaja issstenniii....ott keszult taco-kat sosem tudom utanozni...:-)
2010. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az északi határvidéket kivéve gyakorlatilag bárhova szívesen mennék.. ahol sok a látnivaló.

Csak az a helyzet,hogy bele fogok szeretni az országba, és nem akarok majd hazamenni...minél tovább maradok majd, annál többet látnék, de annál kevésbé tudok majd elszakadni:S

Ha valaki utazna majd pár év múlva de nincs kivel, írjon nekem.

Köszönöm!

2010. júl. 27. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádom az egész Amerika földrészt, szóval nekem Mexikó is jöhet.Vagyis szívesen mennék oda is(többek között).:D
2010. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!