Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Sürgős! Holnap megyünk Olaszor...

Sürgős! Holnap megyünk Olaszországba (Róma, San Marino, Firenze) és arról lenne szó, hogy vannak olyan látványosságok ahová lenge öltözetbe, illetve kivágott pólóba nem lehet bemenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Templomokba altalaban nem illik lenge oltozetbe menni, meg huvos is van, de kimondottan szerintem nem tiltjak sehol. de en oktoberben voltam ezekben a varosokban, nekem ilyen fel sem merult...
2010. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!nem tisztességtelen ruhákra gondoltam igazából, hanem amiből kint van a vállam meg hasonlók!
2010. jún. 23. 21:21
 3/5 anonim válasza:
Valószínű már elindultatok, de hátha másnak hasznos lesz, ha fedetlen vállal mész, akkor a templomokban adnak egy cuki kék lepelt, amit magadra kell vegyél kifele pedig leadod. Viszont a Vatikánba nem engednek be, hogyha nyitott felső van rajtad, hiába van kint 30 fok, a párom is az én kis kabátkámba tudott csak bejönni mert ujjatlan pólóval sem engednek be. (legalábbis tavaly nyáron így volt...)
2010. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Utolsó pillanatba még így el tudtam olvasni!:)Igaz csak este indulunk:)
2010. jún. 24. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én idegenvezető voltam Olaszban, a Vatikánba nem lehet bevinni hátizsákot, kalapot, templomokba vagy kifejezetten tiltott, vagy csak erősen rosszallott fedetlen térddel (ja, tudom) és vállal bemenni. Tehát pici shortban, vagy miniszoknyában ne indulj templomot látogatni, és a fiúk is lehetőleg hosszabb szárú nadrágot vegyenek fel. Ha így öltöztök, legalább nem tűntök majd amerikai turistának :)
2010. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!