Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit lehet akkor tenni, ha a...

Mit lehet akkor tenni, ha a postán eltűntették az útlevelemet. Bedig direkt sűrgősségivel csináltattam meg, most meg elveszett. Kihez lehet iloyenkor fordulni? Lehet másikat igényelni?

Figyelt kérdés
Sűrgőssen kéne ugyanis mert utaznék az olimpiára.
2008. júl. 11. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha sürgősséggel készíttetted az útleveled, akkor azt az okmányirodában kellene átvenned, és nem postázzák, én úgy tudom.

Amúgy a nem sürgősséggel készített útlevelet gyorsabban elkészítik, mint a sürgősségit :) Ez meg tapasztalat.


A kérdésedre viszont az a válasz, hogy okmányirodába bemész, jelzed, hogy elveszett a postán, ők körözésre adják, és elindítják az új útlevél-kérelmed. Az illetéket ugyan neked kell megfizetni, de a postán számon kérheted.

2008. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!