Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair-nél szeretnék jegyet...

Ryanair-nél szeretnék jegyet foglalni, mikre kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Először repülök életemben és nem szeretnék elrontani semmit.

Előre is köszönöm.


2013. márc. 25. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Meg nem minden hely külön foglalható (tehát helyjegyként).

Szóval lehet asszem kb. 3000 forintért helyjegyet venni, és lehet, hogy a még 4 az arra vonatkozott. (Attól függ, hol láttad ezt.)

2013. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó kicsit zavaros. Mire gondolsz?


Igen, lehet foglalt helyet venni, első sorokba illetve vészkijárathoz. Sok értelmét nem látom, legfeljebb ha valaki akkora nagy, hogy nem fér el a lába, csak a vészkijárati helyen. Bár még akkor se feltétlen, de minél több pénzt fizetnek mások a társaságnak, annál több esélyem van nekem olcsó jegyekhez jutni. :)

2013. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi zavaros ebben?

Nem azt jelzi a 4 szabad hely, hogy az egész gépre annyi jegy van még, hanem, hogy annyi a FOGLALHATÓ hely.

És nem azért jó az, mert dagadt valaki, hanem, mert:

1. egymás mellett szeretnének például ülni

2. még a tömeg előtt szeretnének beszállni.

2013. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nem azt jelzi a 4 szabad hely, hogy az egész gépre annyi jegy van még, hanem, hogy annyi a FOGLALHATÓ hely. "


Nem jól tudod. Azt jelzik, hogy hány hely van még az adott áron. Semmi köze a helyfoglaláshoz.


(Amúgy aki nem tudja mire szórja a pénzét, az természetesen vegyen ilyesmit amiatt, hogy egymás mellett ülhessen meg, hogy fél perccel előbb szállhasson be. Szerintem tök felesleges, ezek ingyen is elérhetőek. De én nem bánom, ha más sokat fizet nekik, annál kevesebbet kell nekem.)

2013. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!