Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair repülőre most hogy...

Ryanair repülőre most hogy van a beszállás?

Figyelt kérdés

Tavalyi Londoni utamnál úgy volt, hogy biztonsági ellenőrzés után elmentem a kiírt kapuhoz ott az alkalmazott ellenőrizte a beszállókártyát, személyit, aztán lesétáltam a betonra és a kordonok között kisétáltam a géphez és felszálltam rá.


De azóta lett ez a sátoros megoldás és most a sátorban is van valami ellenőrzés azt hallom. Szóval aki mostanában ment Ryanairrel, pontosan hogy megy most a beszállítás? Nem szeretném lekésni a gépet.


2013. febr. 14. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

A Londoni utadnál biztos hogy volt útlevél(vagy személyi) ellenőrzés is és nem csak a kapunál, azt kihagytad. :)


Nem fogod lekésni a gépet, amennyiben időben kimész a reptérre. Javasolt 2 órával indulás előtt, ha rutinosabb vagy akkor 1-1,5 is elég szokott lenni. Ki lesz írva melyik kaputól megy a géped. Megkeresed azt a kaput és ha lehet menni, akkor mész. Ne aggódd túl magad.


Amúgy most, hogy hideg volt a ryan is többször buszoztatott. De lehet, hogy nem a hideg, hanem mert átépítik a sátor rendszert.


De igazából tök lényegtelen, hogy épp busszal, vonattal, lóháton, gyalog vagy hogyan visznek a termináltól a repülőgépig. Mert ha időben kiérsz a reptérre, átmész a biztonsági ellenőrzésen, akkor utána már egyértelműen ki lesznek írva a monitorokra, hogy hova kell menned, szóval nem fogod lekésni a gépet! :)

2013. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!