Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így kibontják a bőröndöm?

Figyelt kérdés
Angliából utazok haza. És most vettem egy számzáras szíjat amit a bőröndöm kőré tekerhetek és lakatot, hogy lezárjam a bőröndöm. Amúgy semmi értékes nincsen benne, csak ruhák. Eddig kb 10-12szer repültem, sose volt így lezárva és semmi baja nem lett. Most lehet?
2009. aug. 15. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyitják ki, ha valamit látnak az átvilágítás során.
2009. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a hajón szórakoznak ezzel.

Nekem egy zacskó zsemlemorzsa miatt szedték szét mindenemet. Ilyeneket ne vigyél és elkerülheted.

(Angliában szar a zsemlemorzsa :D)

2009. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
szétvágják, széttörik, de kinyitják
2009. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt a számzáras szíjat jobb, ha fel sem teszed!!!


Én 2 éve pont ilyet tettem a bőröndjeinkre (repülőgépes utazásnál) és mikor leszálltunk, mindegyikről ELTŰNT!!!

(Levágták?... Fogalmam sincs!)


Azóta azt csinálom, hogy :

- számzáras, ütésálló műanyagból készült légibőröndöket szereztünk be...

- egyéb más bőröndöt számzáras lakattal zárunk le, amiket a bőrönd cipzárjába illesztek be (a két összehúzófül lyukát lakatolom össze)...


Sajnos, mindjárt itt Ferihegyen "dézsmálják" a bőröndöket, nem lehet semmit sem tenni ellene, legfeljebb a "lefóliáztatást", de azzal mi nem akartunk vacakolni.


Megjegyzem, csak egyszer fordult elő, hogy a férjem a videokamerát a bőröndbe tette (az értékes holmikat a kézipoggyászban szoktuk vinni), de PONT AKKOR észrevettük, hogy komolyan feszegették a bőrönd zárját, szerencsére nem tudták kinyitni! Arra tippelek, hogy a "dézsmálók" biztosra mennek : ha valamelyik bőröndben értéket látnak átvilágításnál, akkor AZT nyitják ki, nem mindegyiket!


Szóval, a mi értékeinket a számzáras bőrönd védte meg! :D


Jobb, ha tudod, hogy ezt a szíjat le fogják vágni a bőröndödről!

2009. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárhova megyünk, mindig lefóliáztatom.. nekem megérnek a dolgaim annyit, de ha te magad veszel egy tekercset, simán be tudod, otthon is.. így még nekem sose tűnt el semmim.. :)
2009. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az attól függ, hová mész.

Ha repülővel utazol, akkor fóliáztasd le, azokat nem nagyon szokták kibontani, csak ha tényleg gáz van.

2009. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fólia a legbiztosabb. Ha ügyes vagy szépen le lehet róla tekerni, így hazautazásnál nem kell mégegyszer fizetni érte! Mi így tettük és bevált! * megjegyzem a bőröndömön semmiféle lakat nem volt, és nyugodt szívvel engedtem útjára* :D
2009. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valamelyik rakodónak megtetszik, akkor kinyitják...mármint Ferihegyen. Ők.

Fóliáztasd be, tudom javasolni

2009. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!