Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Megyek 4 napra Balcsira. De a...

Megyek 4 napra Balcsira. De a plüssöm nélkül nem tudok aludni sírás nélkül. El akarom csempészni hogy a szűleim ne vegyék észre. Jó ötletek?

Figyelt kérdés

A barimmal megbeszéltem hogy ő is viszi Jonnyt (plüssállata).

10/L



2012. szept. 21. 06:49
 1/6 anonim válasza:
Miért, a szüleid nem engedik meg hogy elvidd? De a bőröndbe ha becsempészed, úgysem veszik észre :)
2012. szept. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Akkor mint anyuka kérdezem: mekkora ez a plüss?


Ha kicsi, csempészd be.


Ha nagy, akkor necces... akkor lehet kompromisszumot kötni. Mondjuk felajánlani, hogy egy kisebbet viszel helyette.

2012. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

loooooool

xDDDDDD

meghalok xDDDDDDDDDDDD

2012. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb 25 centi. de azt akarom hogy a.hátizsákomban legyen.
2012. szept. 21. 21:05
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem túl nagy és belefér a táskába.
2012. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez most így reggel megcsinálta a napom. :D

Az viszont szomorú, hogy már a tíz évesek is itt lógnak.


Én régen két élő madarat csempésztem be az autóba, tojástartóban. Nem vették észre, nekem meg örült a szájam széle. A lényeg, hogy az utolsó pillanatban csempészd be egy olyan helyre, ahol nem annyira látszik és ha útközben rá is bukkannak, akkor már nem fogják kitenni az autóból, vagy vissza fordulni miatta.

2012. szept. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!