Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Igaz az, hogy a kövér emberekn...

Igaz az, hogy a kövér embereknek dupla jegyet kell venniük, ha fapados járaton szeretnének utazni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
nem
2009. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

beszélnek róla,de szerintem ez nem megoldás...lehet h.bevezetik.....O



[link]

2009. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak fapadosokon, de a rendes járatokon is.

De csak azok a kövér emberek, akik nem férnek el egy székben. Magyarországon azért ez elég ritka, de az USA-ban gyakran előfordul.

2009. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem hinném hogy a 10 kilós súlyfölösleggel rendelkező emberkékre szólna a dolog, ha van egyáltalán ilyen. De amúgy én lehet bevezetném. Ott is és buszon is. Próbáltatok már negyed széken utazni az ablakra kenődve akár 10 percet is? Az sem kellemes dolog, nem hogy órákig.

Sőőt lehet még kevesebb egészségtelen ember is lenne a világon! (Semmi bajom a kövér emberekkel, tudom hogy van aki nem is tehet róla, csakhát na... Ha egyszer nem fér el egy széken, akkor ne ültessenek mellé senkit.)

2009. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem ez diszkrimináció.

Megint beállítottak egy "normát", ami szerint készítik a székeket, helyeket.

És aki 220 cm-esre nőtt???

Az aztán végképp nem tehet róla, ahhoz azért egy jó nagy súly is tartozik.

Ugyan úgy meg kéne oldani, mint az alacsony padlós buszokon, hogy vegyes ülések legyenek.

Kiábrándultság van. :S

2009. jún. 8. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz. Én arról hallottam, hogy tervezik, hogy ha valaki átlép egy bizonyos súlyt, akkor pótdíjat kell majd fizetnie, de arról nem tudok, hogy dupla jegyárat kellene fizetni. Ez is még csak terv és persze nem biztos, hogy bevezetik, mert szerintem durva lenne.
2009. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
88%
Úgy tudom, hogy 150 kiló felett két jegyet kell venni.
2009. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!