Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen az elet Peterborough...

Jeffrey kérdése:

Milyen az elet Peterborough UK-ban? Munka lehetoseg van?

Figyelt kérdés
Szallasok mennyibe kerulnek pl. 1 szoba, vagy szoba konyhas lakas? MInden infora kivancsi vagyok. Valaszokat elore is kosonom.
2012. febr. 16. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen munkalehetőség érdekel? Mennyire megy az angol? Mihez értesz?


Angliában élek már pár éve, még mindig van munkalehetőség, de most már a sz*r melókhoz is kell nyelvtudás, mert rengeteg a jelentkező egy-egy állásra, így a nyelvtudás nélkül csak akkor kapsz állást, ha valamilyen ismerősöd beajánl valahova.


Ezekben a munkakörökben lehet aránylag hamar elhelyezkedni:


mosogató, takarító, mekis dolgozó, gyári munkás, pincér, konyhai kisegítő, emellett orvos, mérnök és informatikai szakemberekre van igény, de ide persze jó angoltudás kell. Peterborough-ról sokat nem tudok, én nem ott lakom, próbálj meg fórumokon keresni olyanokat akik ott laknak.

2012. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Northampton-ban éltem egy darabig.Onnan csak pár kilométer Peterborough. Én elköltöztem onnan,mert a sem Northamptomban sem a környéki városokban nem volt munka lehetőség.

Most az ellenkező irányban(Wiltshire megye) lakom,lassan 5 éve.itt rögtön kaptam melót(pedig az angolom sem volt a legjobb)..Lehet hogy azóta változott a helyzet és van lehetőség Peterborough-ban is..nem tudom.

De az árak ugyanolyanok voltak mint ahol most élek.

A szoba-konyhás lakást nem mondom,mert amíg nincs fix állásod,és egy bizonyos letöltött munkaidőd,nem tudsz bérelni.A szoba bérlés meg változó Függ,hogy melyik zónában bérelsz szobát,és milyen szobát.Egy kis szoba bérlése általában 60 fonttól/hetente indul,de minél jobb környéken élsz ,annál drágább.

2012. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az angol nyelvtudasom eleg jo, kozepszintu es mar dolgoztam egyszer mcdonalds-ban kulfoldon, remelem ez jo pont lesz a munkakeresesnel.

Egyebkent Marcius 12-en megyek ki.


Koszonom szepen a valokat.

2012. febr. 16. 22:01
 4/8 laca123 válasza:
Pénz nélkül ne gyere ki, mert ha kevéssel jössz akkor kevesebb ideig tudsz maradni itt, igy csökkennek az esélyeid munkakeresés szempontjából.Legalább 4heti rent kp legyen még a zsebedben a depozit kifizetése utánn is, de ha több az csak jó utazol 4hétig legrosszabb esetben ugye busz metro stb.Nyelvtudás függö lett erössen a dolog. Idöpontnak jó a március. Irány NI számért, bankszámlát nyitni, simkártya itteni, független otthoni telo elöny. 3éve vagyok Londonban. Aztánn csak ugyesen. Már fél magyarország itt van kint :) Van még otthon valaki egyáltalán ORBÁNIÁBAN??
2012. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat.


Arra meg tudna valaki valszolni ha szobat berelek mennyi depositott kernek el, es milyen hosszu ideju szerzodest kell ala irnom?

2012. febr. 17. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoba bérlésnél általában 1 heti bérleti díj,és + 2 heti deposit.Vagyis előre 3 hetet kell kifizetni.Nekem nem volt olyan hogy X.ideig ott kell lenni,hiszen a 2 heti depositnak pont ez a lényege.

Lakásbárlásnál már alá kell írni a szerződést fél év vagy 1 évre..

2012. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
javítok* lakásbérlésnél
2012. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok koszi a valaszokat

Valaki megtuna meg mondani hogyan jutok el Luton repterrol Peterboroughba es mennyibe kerulnek a jegyek, vagy meglehet elore venni es ugy olcsobb.

Valaszokat elore is koszonom

2012. márc. 10. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!