Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netes munka lehetoseg? Tandijra!

Netes munka lehetoseg? Tandijra!

Figyelt kérdés

Netes munka lehetoseg melyet lehet vegezni egyetemi tanulas mellett es ki is fizetnek?

Letezik ilyen es tudtok ajanlani is?

TANDIJ KIFIZETESERE KELL!


2012. jan. 24. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A "keress pénzt netezéssel" dolgok MINDEGYIKE átverés. Akik égre-földre esküsznek, hogy ez márpedig nem az, jellemzően ott húznak le a legjobban.


NE fogj bele.

2012. jan. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van - az ÖSSZES átverés.

Amit hirdethetsz, ha van pl nyelvtudásod, hogy fordítást vállalsz. De rizikós, hogy bejön-e annyi fordítani való akkor és akkorra kapod meg a pénzt, amikor neked kell.

Nem egészen netes munka - de azzá is tehető pl a skype-on vagy egyéb IM-programmal - vállalhatsz korrepetálást idegen nyelv vagy más tantárgyakból pl álétalános iskolásoknak - kizárólag, ha a van mikrofonotok, mindkettőtöknek, és kizárólag, ha a szülőkkel beszéled meg, és átutalták a pénzt stb.

2012. jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*általános iskolások

- bocsánat, még nem ébredtem fel :D

2012. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Attól félek én is, hogy csalás a legötbb...azonban vmi állás után kell nézzek....Muszáj a tandíjt kifizessem!

Valakimás tud vmi jót?

2012. jan. 24. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennyire hangsúlyozni hogy tandíjra kell meg kismamáknak kell meg rokkantaknk kell. Tökmindegy kinek kell. A csaló munkaadónak mindegy hogy a kismamát, a rokkantat vagy a diákot húzza le, csak az számít hogy kihasználja. Vagy a munkát elvégezteti és nem fizet ki, vagy pénzt kér tőled.

Senki nem fog megsajnálni hogy nincs pénzed tandíjra és ad majd munkát azért hogy otthon ülsz a gép előtt.

2012. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szakmádban dolgozni esetleg?

Plusz mellette egy jó MLM cég(ne harapjátok le a fejem).Én is a kettőt együtt csinálom meg sulit is.

2012. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért hangsulyoztam ki mert öszitne akartam lenni.

A saját szakmában egyelőre egy picit nehéz lenne (4. éves fogorvos tanhallgató)

2012. jan. 25. 00:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma olvastam, h lehet vállalni digitalizálást: kézzel irt könyvek, dokumentumok begépelése.
2012. jan. 25. 00:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!